emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Менталітет агресивних невдах гірше за корупцію

В українців патологічне невміння користуватися своїми перемогами та дотискати ситуацію на свою користь - цим така шкідлива "зрада".

Попри всі успіхи Визвольної Війни прах Хмельницького було розвіяно з гармати, Виговського розстріляли незважаючи на Конотоп і розгром московитів, а УНР від купки більшовиків зазнала поразки після проголошення незалежності та з 2 млн. колишніх солдатів-українців на своїй території.

Після перемоги Майдану ворог методично нівелює його здобутки, штучно сіє зневіру та паніку - і багато хто з наших за допомогою кремлівських агентів впливу традиційно повертає агресію всередину, проти своїх, не витримуючи тиску боротьби за державність.

Я ненавиджу цю рису характеру українського народу - її треба свідомо і наполегливо знищувати.

Менталітет агресивних невдах гірше за корупцію, він її джерело, його не виправити ніякими законами.

Змінюйте його будь-якими способами. Змінюйте, бо якшо ми станемо ворогами один одному буде як завжди, що ще гетьман Мазепа побачив - "през незгоду всі пропали, самі себе звоєвали".

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments