emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Віталій Портников: під маскою "Вагнера" ховається Путін

Повідомлення про масову загибель російських "найманців" в Сирії зробили приватну військову компанію "Вагнер" однією з головних тем світових новин. Вважається, що велика частина загиблих - найманці саме цієї компанії, колишні російські військовослужбовці або просто "добровольці".


У серпні минулого року петербурзька інтернет-газета "Фонтанка"опублікувала фотографію, на якій президент Росії Володимир Путін позує поруч з представниками компанії "Вагнер". У тому числі і з самим "Вагнером" - підполковником запасу Дмитром Уткіним. І з соратниками "Вагнера" - у них теж колоритні позивні і теж всі груди в орденах.

Так, на фотографії - герої Росії і чотирикратні кавалери ордена "Мужності". Це - вищі бойові нагороди Росії. І за участь у приватних операціях їх не дають.

Про діяльність «Вагнера» журналісти говорили не лише в зв'язку з Сирією. Стверджувалося, що бійці були активними учасниками окупації Криму, а потім перемістилися на Донбас. Зараз це знаходить підтвердження у висловлюваннях родичів і друзів вбитих в Сирії "найманців". Практично всі вони пройшли через війну з Україною, а потім були спрямовані на Близький Схід. Зрозуміло, за інтерпретацією родичів - самі поїхали.

Але при цьому саме командування ніякої відповідальності за виконання цих наказів не несе. Тому і домовитися з ним абсолютно неможливо.

Простіше кажучи, можна домовлятися з Володимиром Путіним про врегулювання на Донбасі. Можна навіть отримати у нього згоду на заміну "шахтарів-ополченців" якимись там миротворцями. Як Путін може віддавати накази "ополченцям", теж неясно - але давайте припустимо, що він використовує свій вплив на "керівництво народних республік", як це було під час досягнення домовленостей в Мінську.

Однак наказів приватним компаніям Путін не віддає. "Ополченці" підуть і здадуть зброю - а "Вагнер" залишиться. І буде, як і раніше контролювати окуповані території не гірше регулярної армії. Тому що "Вагнер" - це регулярна армія і є, тільки ще й підготовлена ​​для диверсій і терору.

Тому що під маскою "Вагнера" ховається Путін.

https://espreso.tv/article/2018/02/15/vitaliy_portnykov_pid_maskoyu_quotvagneraquot_khovayetsya_putin

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments