emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лано, вперед!

Сьогодні у інформаційному просторі з'явилася новина щодо зупинення Росією видобутку газу на Одеському газовому рудовище у зв'язку із позовом України проти Росії щодо порушень морського права.

Хочу нагадати, що поява цієї новини пов'язана з тим, що вже в понеділок у Гаазі ми подаємо Меморандум у справі щодо порушень морського права з боку РФ.

Документ викладає як наші правові позиції, так і головне – представляє докази, які, не зважаючи ні на що, було належним чином зібрано і упорядковано.

Текст меморандуму не буде оприлюднено до завершення розгляду справи. Тому інформації не буде багато.

Хоча те, що у російській пресі з’явилися матеріали, що внаслідок подання нами позову РФ має намір припинити красти наш газ на деяких ділянках Чорного моря, говорить про розуміння в РФ протиправності своїх дій у виключній морській зоні, на шельфі та територіальних водах України.

Новина, хоч і не підтверджена офіційно, - дуже непогана. Але варто не втрачати пильність. Наш позов не обмежується лише окремими ділянками Чорного моря.

Він стосується усіх порушень морського права, які вчинила РФ у Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці, таких як видобутк корисних копалин, вилов риби, підводної культурної спадщини, захисту довкілля, навігаційних прав і багатьох інших норм морського права. Окремим елементом позову є порушення морського права через будівництво Керченського мосту.

Більше деталей - 19 лютого, коли меморандум буде подано.

Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments