emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пост- скріптум

НАСТАЯЩІХ БУЙНИХ МАЛО...

Більш детальний розбір ситуації показує - висилка Міхо була по-справжньому сильним ходом влади, ба-більше - схоже це була частина операції більш крупної і довгограючою. Наразі опозиції не позаздриш - вона виснажена, розділена і перспективи її вкрай туманні.

Отже. Виславши Мішико, влада (всупереч твердженням зраднюків і об'єктивируючих аналітєгов) розрахувала все вірно. Прорватися вдруге з Польщі Мішико не зможе - його не випустять до України не тільки поляки, але й жодна країна ЄС. Він висланий по реадмісії, а угоду Україна підписала не тільки з Польщею, а з усією ЄС.

Друге - всі байки про глибинні розбіжності між БПП і НФ з приводу Міхо і ледь не про інтриги міністра Авакова з використанням Міхо, можна сміливо відправляти в смітник. Так, прорватися Міхо дозволили саме підлеглі Авакова (ДПСУ і МВС). Так, саме підлеглі Авакова дали міхо-майданчикові встановити намети. Але. А от що їм було робити? Пролити кров? Влаштувати м'ясне шоу в стилі Кучми-2000? Очевидно чимало аналітєгов були б цьому неймовірно раді. Але. Викинули Міхо з країни знову таки підлеглі Авакова - прикордонники. Організовував реадмісію Шкірного (за твердженням 1+1) соратник Авакова по НФ, Турчинов. Може Аваков ще й з Пастором в конфлікті? Шах і мат.

Що тепер? А тепер в Україні залишивця цілий звіринець палких борців з баригами - "Самопоміч", "Демальянс", фани Гриценка, "Свобода", тощо. Не говорячи про партію Юлії Тимошенко - матері українського імпічментірування.

Але. Всі ці партії розділені, кожна хоче побільше медяників особисто собі і категорично не бажає об'єднуватися з кимось іще. Не рвуться вони й захищати Міхо - я вже звертав увагу на те, як сахнулися від Міхо борцуни коли на світ Божий вилізла історія з "бабцею Курченко". Опинитися дотичним до московських грошей наразі не хоче ніхто.

Всім їм Міхо був дуже вигідний. Міхо був тим "настаящім буйним" який експлуатуючи піар, реформатора створений Юлечкою Латиніною і російськими лібералами, гуртував навколо себе "скривджених і знедолених"... без жодного шансу увійти в політику самому. Дивовижгий "паротяг" для всіх, хіба ні?

Навіщо все це було самому Міхо? Для цього варто нагадати, хто з лідерів парламентських фракцій-ваговиків супроводжував Міхо під час прориву. Це - Юлія Тимошенко.

Наразі ЮВТ - найбільший конкурент Петра Порошенка на президентських виборах. Але. Якщо для ПП кожна публічна акція рейтингу додає, у ЮВТ рейтинг тим вищій чим довше вона мовчить - для критики вона вразлива звідки не глянь, від боргу $405 мільйони росіянам до незрозумілої позиції до АТО. Єдиний шанс для ЮВТ перемогти Петра Порошенка - убити рейтинг президента. Цим займався Міхо, який вибив з цього поля Семенченка і Соболєва, чий радикалізм явно не тягнув для підняття широких мас.

Що пообіцяла пані Тимошенко батоно Саакашвілі? Моя версія - громадянство і прем'єрство. З усіма похідними. Але...

Проблема в тому, що на відміну від колишньої протеже Лазаренка Тимошенко (яка й політиком стала завдяки Пал-Іваничу), Петро Порошенко створив себе сам і в політиці він мінімум - не набагато менше за ЮВТ. Аппаратних і бізнес-війн у нього за плечима стільки, що Юлії Володимирівні й не снилося.

Очевидно, президент вчасно збагнув наміри противників і обрав діяти як Квінт Фабій проти Ганнібала, тобто - без різких рухів. Так, він дав Міхо пролізти в Україну. Він дав Міхо розбити міхо-майданчик. Він не дав себе спровокувати на кров і розгін. Він дав борцунам виснажити себе акціями і розтратити фонди. Він дав їм дійти до стану знесилення.

І от тоді одним ударом він вирубив з їхніх лав головний стрижень - того навколо кого все гуртувалося.

І тепер у борцунів - проблема. Їм нема навколо кого об'єднуватися - одне одному вони не довіряють як таке. Ще - їм нема кого пред'являти масам, самих їх народ знає як луплених.

Довічна проблема. "Нам важдя нєдаставало, настаящіх буйних мала - вот і нєту важаков".

Ну, прочитавши лише "Чиполіно" - не лізьте боротися з тим хто почитує Макіавеллі. Багато разів говорилося.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments