emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Допит Порошенка

Ну й як вам допит Порошенка?
------------------------------------------------
Як на мене, адвокати Януковича його повністю провалили. Виявилися просто не готовими.

Все, як очікувалося, крутилося навколо Сейшелів і Мальдівів, (очевидно готувалася клоунада) і спроб отримати юридичну трактовку "державного перевороту" від Порошенко як "гаранта". Але на час свідчень він, як положено, отримав від суду статус простого громадянина, який на момент подій, з приводу яких іде слідство, був депутатом.

Як наслідок, запал адвокатів Януковича - смачно потролити Порошенка на радість РосЗМІ, був витрачений вхолосту.

Всі, хто думав, що на допиті під присягою будуть з`ясовані якісь цікаві подробиці, були розчаровані.

Здалося, сам Порошенко теж.

Суддя (чи не вперше за весь процес) досить різко присікав демагогію адвокатів про "збройне захоплення влади" і "бідний народ Криму". Шкода тільки, що сміливість до нього повернулася лише на допиті першої особи.

По тому, якими розгубленими були адвокати, можна зробити висновок: Порошенко спокійно міг іти в суд "живцем". Результат був той самий.

А взагалі, цей процес дуже повчальний. Його стенограму мають вивчати молоді юристи в академіях - усі помилки й ноу-хау нашої судової системи тут як на долоні.

І, сподіваюся, свідчення діючих президентів країни в суді (хоча б у такому форматі) - міцно увійдуть в практику нашого життя.

Всім, хто очікував критики Порошенка - ви вже звиняйте - не буду. Коли йдеться про діла Януковича, усіх інших критикувати нема бажання)

Subscribe

 • Но есть и хорошие новости...

  Николай Подосокорский Россия и Сьерра-Леоне подписали сегодня совместное заявление о неразмещении первыми оружия в космосе. «Это еще…

 • Товарищу Авакову

  Nana Voitenko 12 ч. · Показали прекрасный телеграм-канал "Старик Богомолец" - @bogomoletz…

 • Детективная история

  Печерский холм ​​ 🏛️Вокруг канала "Первый независимый", который собрал кадры закрытых каналов ZIK, NEWSONE и 112, и который сегодня…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments