emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗБРОЙНИЙ РУБАН.

ЗБРОЙНИЙ РУБАН.

Їдете ви значить в Донецьк по власних справах. А вас раптом просять: «Візьми машину, сядь за кермо, віджени її на українську територію». І оце сідаєте, їдете ви, такий, а вас зупиняють і знаходять в машині арсенал зброї. І у всю цю маячню адвокатів Рубана, я типу мушу повірити… Не смішно?

Дядя сів на машину і поперся нею по зоні бойових дій… А от що б він робив, якби його зупинили і зброю знайшли не наші, а сепари? Чи сеапарів проїздити дядько не боявся? А чого б це?

Що я думаю про всю цю історію? Версія перша, уже озвучена у пресі. Рубан таки почав возити зброю з ДНР в Україну з метою перепродажу її на Захід. Мінус версії – аж надто ризиковано. Це тільки здається, що на пропускних пунктах на лінії фронту продажні геть чисто всі. Насправді бійців там регулярно трясуть СБУ, МВС, власна армійська контррозвідка – ще й журналісти і волонтери стараються. Кожен такий проїзд через КПП – окремий стрес, навіщо Рубану, людині відомій і небідній, оцей геморой? Чи не простіше було для цього найняти типа з ДиРи?

Версія друга. Рубан возив зброю таки сам – і саме тому, що він відома особа. Розрахунок на чисту психологію – з відомою людиною бійці зв’язуватися побояться. А для кого зброя? Тут варто згадати фразу екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА Генадія Корбана про те що «Рубан не стільки медведчуковський, скільки наш». Хто там ще був «наш»? Відповідь – Семенченко. А в Семенченка під рукою є така організація «Внутрішній корпус» одного відомого батальйону. Людей, що знаються на зброї у «внутрішньому корпусі» явно не бракує.

А ще у нас після слідчих дій в таборі протестувальників, які перейшли в бійку з правоохоронцями і у фінал протесту, всіх обидлених і злиденних закликають вийти на протест в день переобрання Путіна президентом РФ – явно для створення картинки для російських ЗМІ. І отут на місці МВС, СБУ та прокуратури треба лікті гризти, аби той перфоманс не закінчився вибухом, стріляниною або ще якимось кривавим інцидентом.

І отут відому особу наближену до Медведчука і явно знайому з лідерами нинішніх протестів, ловлять в машині повній зброї…

Наводить на думки?

Subscribe

 • Зеленые человечки

  Галина Штельмах 7 ч. · Арсен Зекиров, 29.01.2020 Помните как зеленые человечки захватывали Крым? Они…

 • Понравилось

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Весь «сухой остаток» пресс-конференции Владимира Зеленского, посвященной…

 • Про професійних вічних «опозіціонєров»

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Ще раз про професійних вічних «опозіціонєров». Бутусови, Дроздови, Яроші,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments