emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Щодо можливості нападу РФ на Україну (через призму реальних дій ВМС США та НАТО)

Yuriy Lukanov Andrii Klymenko
2 год ·
Щодо можливості нападу РФ на Україну (через призму реальних дій ВМС США та НАТО)


Ще 7 грудня 2016 командувач 6-го флоту США адмірал Джеймс Фогго заявив (відповідав на критику, в тому числі і нашу, Майдана Закордонних Справ), що тривалість патрулювання американських бойових кораблів у Чорному морі може бути збільшена приблизно до рівня 2015 року: «Це залежить від того, чи стануть виклики в регіоні більш-менш терміновими. Очевидно, коли дії стають більш інтенсивними, ви спостерігаєте присутність додаткових кораблів». - Підсумки 2017 року це (тобто його обіцянки) підтвердили. Щодо рівня 2015 року... Це дійсно сталося. Збільшили до рівня 2015 року.

Крім того, на початку 2018 року спостерігалася рідкісна ситуація, коли 6 військових кораблів США та Великої Британії, в тому числі 4 ракетних есмінця майже безперервно знаходились у Чорному морі з 5 січня до (так буде) 22 березня. При цьому 2 ракетних есмінця США виконували свою місію одночасно. Такого майже не було за часи окупації Криму.
Це означає, що в розвідки США є мотиви передбачати що "виклики в регіоні стають терміновими..."
Зауважу, що в 2017 різко збільшилась кількість розвідувальних польотів літаків та стратегічних безпілотників США над Чорним морем біля берегів окупованого Криму, а також над районом бойових дій на Сході України. Саме з цим, можливо, можна пов'язати значне зростання поінформованості щодо військової ситуації в окупованому Криму та Східної України та різкості риторики, які останнім часом демонструють високопосадовці США та представники НАТО відносно дій РФ.
Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments