emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про соціологію

Мені дивно, що люди всерйоз сприймають оце наукоподібне шарлатанство. Ми ж бачили, як навіть західна соціологія сідала в калюжу на всіх доленосних голосуваннях в останній час (Брексіт, голандський референдум, вибори Президента США), Щодо укранської соціології то єдине, що вона вміє, це збирати екзіт-поли. Правда, робить це непогано.

Щодо передбачень, то українська соціологія   робить вірні   прогнози,  лише в ситуаціях,  коли все ясно й без цієї  високої науки. А коли існує невизначенність, зазвичай, українська соціологія скандально помиляється.

Ну, а про яке передбачення можна казати, коли 40% (!) не визначачилися, а отримана різниця у голосах за окремі політичні сили складає одиниці відсотків?! Яка, до дідька, достовірність цього?! Це все просто не несе ніякої інформації. Нуль.  А оскільки є підозра, що ця соціологія підправлена на догоду замовнику, який за це платить, то, взагалі, місце оцим прогнозам на смітнику.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments