emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Безсоромні брехуни й негідники

Алексей Панич разозлен.
3 ч

До питання про медійні маніпуляції.
Яскравий кейс підігнали.
Телеканал ZIK щойно оголосив, що його захопили. Матеріал так і називається: "SOS! Силове захоплення телеканалу ZIK!" (goo.gl/5RC6Zg).
І лише з самого матеріалу ошелешений читач дізнається, що:
- ніякого захоплення наразі не сталося і у даний момент не стається;
- єдина фактична підстава для заяви: нацгвардія припинила охорону каналу... 20 днів тому (а до керівництва ZIK, вочевидь, оце тільки дійшло, що "щось тут не теє") + "за інформацією з надійних джерел" (яких???) "за організацією захоплення стоїть Адміністрація Президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій".
А про участь в атаці марсіан ці джерела раптом не повідомляли?
Жодного ризику. Жодної відповідальності за заголовок, який вводить в оману. Жодної відповідальності за текст з голослівними звинуваченнями на адресу АП, бо це все "джерело", а свої джерела журналісти розкривати не зобов'язані. Це ж свобода слова, як ви не розумієте!
Водночас маємо подвійний профіт:
1. Якраз зараз в Києві перебуває представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір, якому щойно передали "прохання про підтримку та захист від утисків" (будь ласка, хто-небудь, поясніть пану Дезіру смисл висловів "Потемкінське селище" і "Дорого яєчко на Великодень"!).
2. Якщо захоплення так і не станеться - цілком можна буде заявити, що його не сталося... саме тому, що ZIK про нього завчасно попередив. І спробуйте довести, що це не так!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment