emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Повністю підтримую

Як громадянин України рішуче не погоджуюсь з рейдерством поняття "громадський активіст" групою осіб з сумнівною репутацією.

Хочу нагадати, що цих осіб ніхто не уповноважував на будь-які дії від імені громади чи українського суспільства, ніхто не давав їм мандату довіри.
Більше того, всі політичні акції цієї групи осіб відзначаються малочисельністю, попри значні і непропорційні медійні зусилля, що передують їх організації та правильні програмні заяви і вимоги. Відсутня і електоральна підтримка цих осіб, що показали вибори на всіх рівнях. А отже вищевказана малочисельна група людей не просто не має мандату суспільства, а й має негативний рівень довіри, що є наслідком їх дій, які кардинально відрізняються від гасел.
Також хочу нагадати, що попри малочисельність, відсутність мандату суспільства і непопулярність, ця група людей, як мінімум двічі відмовлялася від діалогу з Президентом з приводу відміни е-декларування для громадських активістів і відмовилася вносити свої пропозиції до закону.

Водночас ці люди впливають на державотворчі процеси в Україні і процеси державного управління, перебуваючи в різних конкурсних комісіях, дорадчих і спостережних органах.

Водночас частина з цих людей, які самоіменуються "антикорупціонерами" за останні кілька років суттєво збільшила свої статки і майновий стан. І ця група людей стала єдиним "колективним суб'єктом" політичних процесів, яка збагатилася за останні 4 роки під час війни, бо збідніли навіть олігархи і представники влади.

Тому, зважаючи на те, що е-декларування є справжнім проривом і новим рівнем прозорості і відкритості суб'єктів політичних процесів, нові політики, які діють від імені громади, мають стати прикладом для старих політиків і на власному прикладі показувати відкритість і прозорість.
Зважаючи на те, що е-декларування статків отримувачів грантів дасть можливість урядам країн-грантодавців і платникам податків цих країн оцінити ефективність використання їхніх коштів, що дасть змогу збільшити довіру до України і українців...
... та зважаючи на все вищевказане, звертаюсь з проханням до народних депутатів не відміняти е-декларування для громадських активістів, а моїх читачів підтримати мене в цьому зверненні.

Subscribe

 • Украинофобский фейк- скандал

  Anton Shvets 2 ч. · Цельный спикер Госдуры РФ Володин пригрозил социальным сетям (Фб, Инста и Твиттер) принятиям…

 • Как?!

  Арсен Зекиров 6 марта, 08:54 · А я бы сейчас с удовольствием почитал и послушал тех, кто смог бы подробно…

 • Фейсбук-Майдан

  Карл Волох 22 ч. · Ви ніколи не замислювалися, чому такими стійкими є байки про ботоферму Порошенка, котрі за…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments