emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Український антикорупційний маразм

Боротьба з корупцією в Україні - це коли:
- зарплата Президента, обраного народом України, уповноваженого народом України, відповідального за безпеку, оборону, зовнішню політику, за рік складає 336 тис. грн. (безвідносно до прізвища, мова про посаду)
- зарплата Прем'єр-Міністра, обраного коаліцією, яка в свою чергу представляє більше 50% народу України, відповідального за економіку країни, за соціальну політику, за рік складає 350 тис. грн. (безвідносно до прізвища, мова про посаду)
- зарплата міністрів, обраних коаліцією, яка в свою чергу представляє більше 50% народу України, відповідального за цілі галузі економіки, за рік складає близько 350 тис. грн.
- зарплата депутатів Парламенту, кожен з яких представляє 150-200 тисячну громаду, які мають займатися реформами, лобіюванням інтересів України на зовнішній арені, за рік складає близько 250 тис. грн.
- зарплата голів ОДА, які відповідають за цілі регіони, за добробут, за інвестиції, за порядок, безпеку, за рік становить близько 200-250 тис. грн.

...і ...
зарплата самозваних "антикорупціонерів", часто людей з сумнівною кваліфікацією і репутацією, а у деяких випадках тричі несудимих, яких ніхто не обирав, ніхто не уповноважував, які не несуть жодної відповідальності, за рік стартує від 500 тис. грн., а у деяких випадках вони ще й підприємницькою діяльністю в цій сфері займаються.

Ви не подумайте, я не люмпен, я не заздрю, я не бажаю всіх урівнювати, але тільки мені здається, що так не має бути і ця вся "схема" зовсім не сприяє справжній боротьбі з корупцією?


Фото Mason Lemberg.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • От Тани Адамс

  Андрій Мокров 5 мин. · Таню Адамс гнобят в ФБ Отже поехали: Привет, котятки. Опросы показывают, что…

 • Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · Зеленский дал интервью Наталье Мосейчук. Той самой, которую…

 • Переговоры

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · Ермак провёл переговоры с Нуланд. Якобы, обсудили предстоящий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments