emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Прогноз від сільского аналітика діда Свирида

Сьогодні до вечора американці можуть вгатити по Сирії.
А можуть і не вгатити.
Учора Трамп уже лупанув по Хуйлові двома прицельними взаімоісключающими твітами, які наверняка визвали в башці кремльовського дуралєя замешатєльство та продолжітєльний ступор.

Політичні експерти тут же вибухнули коментарями на тему екстравагантності й непослідовності Трампа, але ж аналогічним до Вашингтона образом діє і Лондон – сначала запущено слушок, шо Тереза Мей не готова підтримати США у воєнних діях в Сирії. А трохи згодом по телевізору показали весело рассєкающі хвилі ракетонєсущі крейсери під гордим британським флагом. Які нагло пользуясь, шо гроза морей і океанов “Кузя” став на ремонт, впевнено взяли курс у сирійську акваторію та йдуть на з’єднання з ударною групою ВМС США, на чолі з авіаносцем “Гарі Трумен”. І шо воно дальше буде – ніхто прогнозувати не береться. Бо так очевидно і задумано – це месседж Хуйлу, який ніяк понять не в состоянії шо ж його, блять, робить? Та лише розпачливо лупає глазами в надії “авось пронєсьот”.

Колись, уже в далекому 2014-му дід напівжартома зауважив, шо на необачно розв’язану Москвою гібридну війну світ відповість таким гібридним миром, шо Хуйло очманіє. І зараз похоже, шо таки да. Ініціативу в непредсказуємості та гібридності дій впевнено перехопив Запад, Хуйло вимушений лише нервово щулитися, не розуміючи звідки наступного разу прилетить. А прилітає постійно. І все частіше. Й кожного разу з несподіваного боку. Хуйлу остається лише громко жалуваться устами Лаврова, Захарової та Небензі на коварний зарубеж. Которий нагло попирає основи миру й стабільності на планеті та геть не шкодує нервів миролюбивого путьонка.

Таким образом, українська сільська аналітіка в ліце діда схиляється до думки, шо діло тут не в екстравагантності Трампа. Більш схоже, що на наших з вами очах розгортається далєкоідущий замисєл мірової закуліси. В ході якого Хуйла уже красіво переіграли на його ж полі непредсказуємості й гібридності і тепер московського дзюдоїста майстерно ставлять рачки. Він окончатєльно втрачає розуміння ситуації, а заодно й простір для маневру. Та постає перед прекрасним вибором між поганим і дуже поганим. Вірніше, перед цілою низкою поганих і дуже поганих виборів.

Бо от шо йому робить, єслі США і Велика Британія таки лупануть по Сирії? А ведь вполнє можуть – уже таке робили. Не кажучи вже про Ізраїль, який там літає та стріляє коли й куди собі схоче. І Хуйло оті обстріли упорно не помічає. Покірно проглотив він і свірепий американський удар про ОПГ Вагнера, привично вдавши, шо він там вообще ні при чом. Але ж його ж явно провіряли. І схоже, що всі провірки на “слабо” Хуйло витримав блєстяще. Тобто впевнено провалив.

Провалив Хуйло даже проверку на вшивость хунтою. Яка на днях заарештувала судно “Норд” та преспокойно істязає команду й капітана юридичними домагатєльствами. А Хуйлові і дєла нєту. Чому дєла нєту? Тому, що гопнік, а надворі вже не 2014-й. І тепер в України є Армія. Та є небайдужі громадяни, які ту Армію постійно і вперто зміцнюють.

Американські ж ястреби по ітогам вищезгаданих проверок наверняка огледіли клишоногу фігуру нервово бодрящогося Хуйла та понімающе улибнулися “Слабак”. І дали Трампу отмашку: “Пиши твіти. Текст утверждьонних твітів найдеш у папці “Top secret”. Тіки очерьодность не перепутай. Кутузов”.

Чи переплутав учора Трамп черговість твітів, чи так було ізначально задумано, дід не знає. Але нахабний і самоуверенний американський хуліган привселюдно кинув убогому воспітанніку пітєрской подворотні лічний визов. Ну шо ж, скоро ми побачим, так лі крут Хуйло, як про нього Соловйов щебече. От нехай Хуйло лише спробує збивати сотні летящих ракет. А ще краще – нехай спробує поразить бойові кораблі англосаксів, з яких оті ракети запущені. Проте навряд чи воно на це не наважиться. Чому? Знову ж таки - патамушо Хуйло потомственний гопнік. Який при першому ж ударі в табло здувається і намагається зробити вид, шо нічого не случилося. Або відбігає на безпечну відстань, звідки поскулюючи шле безсилі прокльони, показує мультіки про чудо-оружіє та созиває екстренні засідання РБ ООН. На яких його знову піддають привселюдним ізбієніям признані майстри дипломатичних істязаній.

Чим розрішиться сложившася на цей момент времені ситуація ми скоро побачимо. Але уважно спостерігаючи за подіями на багатостраждальній сирійській землі мені чомусь дуже хочеться подякувати тій невідомій нам простій українській бабусі. Чисті молитви якої з проханням відвернути від України лихо, почув хтось там нагорі. А почувши тюкнув Хуйла по лисій головушці, в якій шото бомкнуло та щолкнуло і він раптом переключився з України на Сирію. До якої зараз і підтягуються авіанесущі ударні групи та готується масштабна геополітична виволочка з цілком можливими жертвами й разрушеніями. Україну ж хтось дуже могутній явно любить та береже.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, пам’ятаємо про полонених і продовжуємо допомагати нашій Армії – справжньому щиту України у наш непростий час.

Ну і слєдім, шоб віздє порядок був. А не то, шо січас

Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment