emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

КРИЗА ЗРАДИ

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


КРИЗА ЗРАДИ

Трапляється мені новина. Про сухпайки в ЗСУ. Про те, що їх їсти не можна і що взагалі від них зуби випадають. Скан - дивіться нижче. Все чинно - з цитуванням Юрий Бирюков. Дата свіжа - квітень 18-го.

https://golos.ua/i/607612

Можливо, поставився б я до неї як до чергової зради, тобто просто забив би на неї. Але!...

Кинулася мені в очі фраза про Донецький аеропорт. Який-такий Донецький аеропорт? Нема зараз наших військ в Донецькому аеропорту. З 15-го року нема. А це означає...

Коротше, беру цитату Бірюкова, кидаю на Гугл, і... па-бам!

Мені показує реальне інтерв'ю Юрія Бірюкова, опубліковане таке Лігою (як і написано), але від 9 ГРУДНЯ 2014 р! Тобто - тих часів, коли нинішній сухпай ЗСУ існував лише в ескізному проекті!

http://news.liga.net/…/yuriy_biryukov_reformirovat_nyneshne…

Очевидно, все процітоване Бірюков справді казав - але про старий, ще довоєнний "баночний" сухпай. Той що був наявний у 14-му році. Той самий, який наразі з ЗСУ практично прибраний - старанням того самого Бірюкова, серед іншого.

А тепер запитаймо себе - автори цієї зради випадково не глянули на дату в інтерв'ю, чи свідомо зманіпулювали інформацією? Очевидно - свідомо. Навіть не знаючи дати, по тексту інтерв'ю стає очевидно, що ідеться аж ніяк не про сучасність.

А навіщо ж авторам випускати такий дебелий фейк? Я бачу лише одне поснення. Бабки за публікацію зрад уже проплачені, а реальних зрад - нема.

Взагалі звернув увагу, що останні тиждень-два зі зрадами якось не тавой-то. Якщо зразу після ліквідації міхо-майданчика нас ними цвяхували зі швидкострільністю кулемета "покемона", то зараз зрадомети якось видохлися. Певно - подавання як зрад просто поточних події вже не дає того ефекту.

А значить - зраду треба придумати. Або - скомпелювати.

Всякі кризи я бачив у житті, але кризу зради - бачу вперше.

Мені тільки одне цікаво. Це ж як треба ненавидіти власну країну, аби в інформуванні своїх громадян опуститися до ТАКОГО!

Фото Дмитро "Калинчук" Вовнянко.
Subscribe

 • Предсказкуемые...

  Sharp`s 🍁 Зеленский заявил, что Украина могла бы рассмотреть вопрос обмена Медведчука на украинских военнопленных, в том случае, если бы РФ…

 • Знайте своє місце

  Валерій Прозапас 11 ч. · Українці до 2019: - Ну безвіз, теж мені досягнення. - Ну армія з ростом…

 • Сталінська юстиція

  Карл Волох 10 ч. · Я не вирішив, як ставитися до прийнятого понад рік тому закону про ворів у законі. Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments