emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про друзів РФ у Європі

Anton Pavlushko находится в городе Квакенбрюк.
15 ч

Quakenbrück-2

Чудову історію знайшов у німецький провінції. Пам'ятаєте до Криму поїхав німецький депутат від партії лівих Андреас Маурер (Andreas Maurer, Die Linke). Я писав про цього "політика" міської ради міста Квакенбрюк (12 тисяч жителів).

https://www.facebook.com/anton.pavlushko/posts/10214468871175097

Тоді Маурер, уродженець Казахстану, нафоткався в Криму зі всіма російськими політиками. Окремо треба згадати про його фотографію з Путіним. Ну ви ж розумієте, якщо політики з Квакенбрюка приїхали до Криму, то вже скоро і санкції знімуть.

Маурера тягали по всіх російських каналах, як колись Анджелу Девіс знав кожен школяр СРСР. Він повернувся потім до рідного Квакенбрюка і навіть намагався проштовхнути через місцеву міськраду визнання анексії Криму (штоа???), але не судилось

Але Маурер можливо скоро і перестане бути депутатом в особливо збоченій формі. Сьогодні в окружному суді Оснабрюка розпочалось судове слухання про фальшування виборів до міської ради Квакенбрюка.

Депутата від фракції лівих звинувачуються у фальшуванні результатів виборів до міської ради, що пройшли наприкінці 2016-го року. Тоді 75% всіх голосів ліві набрали через голосування поштою. Загалом Маурер і Ко отримали 60% всіх голосів, що прийшли поштою. Такий результати викликав здивування у місцевих політиків, адже це навіть не Східна Німеччина, а околиці Оснабрюка.

Загалом 2632 з отриманих 3545 голосів партія лівих отримала шляхом поштового голосування. Загальний результат - 21,6%. Почали розбиратись і виявилось, що можливо було фальшування результатів. Зробили перевибори, після яких фракція лівих втратила голоси - 16,5%.

Діло передали до суду. Звинувачують Маурер і ще чотирьох депутатів його фракції (переважно іноземного походження).

В хід йшло все - від заповнення виборчих листів, до фальшування документів і голосування за хворих людей з Альцгеймером.

Адвокати Маурера і Ко намагаються перевести справу з окружного суду, який може дати до 5 років ув'язнення, до суда іншої інстанції, що може дати макс. 2 роки в'язниці. Адже є з чим порівнювати - в січні там вже засудили Галіну Крігер (народилась у Омську), що намагалась обратись як кандидат від Вільних Демократів (FDP) і теж підробляла результати виборів (доведено 5 випадків - 8 місяців умовно і 4000 євро штрафу).

Для Маурера і Ко справа може закінчитись набагато суворіше, адже розмах набагато більший.

Вибори навіть у Квакенбрюкі - це тобі не вибори президента Росії. Але загалом дуже повчальна історія і одразу видно, які кадри виступають за Путіна в Німеччині.

Почитати всю історію можна у місцевій пресі:

https://www.noz.de/…/angeklagte-schweigen-bei-prozessauftak…

https://www.noz.de/…/das-wahlmaerchen-von-quakenbrueck-eine…

https://www.noz.de/…/bewaehrungsstrafe-fuer-quakenbruecker-…

Фото Anton Pavlushko.
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments