emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Версія подій від сільської аналітики

Доброго здоров’я, друзі! Надворі в нас середа, 23 травня, сонечко вже не лише світить, але й гріє і перевзувати свої машини на літню гуму нишком почали навіть найзатятіші песимісти. Які ще недавно переконували нас, що “літа не буде”. Літо точно буде, і буде син, і буде мати, і Хуйло точно здохне. Отже, нема чого хнюпитись, краще заваримо собі якоїсь доброї кави чи смачного чаю та спокійно почитаємо про події, які кояться на білому світі, а також на його сумеречному боці.

На сумеречному боці планети, в Арктиці, у колонії “Бєлий медведь” тримає голодування Олег Сенцов. Не він один знаходиться в полоні у Хуйла, але він об’єктивно найвідоміший серед бранців. І по суті лише навколо його особи можливо підняти інформаційні хвилі на міжнародному рівні. Олег це чудово розуміє і свідомо висунув у якості умови припинення голодування звільнення усіх українських політв’язнів.

Обставини, які супроводжують акт непокори Сенцова діляться на сприятливі та несприятливі. Несприятливою для Олега обставиною безумовно є “казус Савченко”. Яка так дискредитувала ідею масової всенародної підтримки незаконно утримуваних в РФ громадян України, що зараз підняти широку громадську хвилю, а відтак спонукати світових лідерів давити на Хуйла, дуже непросто. Проте можливо і це слід робити.

Сприятливою ж обставиною є грядущий в РФ чемпіонат світу з футболу, до якого Хуйло чрезвичайно чуствітєлєн, вгепав у нього купу грошей і поіздєржавшись цілком може під світовим громадським тиском і прогнутися. Як колись перед Сочинською зимовою олімпіадою випустив на волю Ходорковського та ще деяких резонансних персонажів, типу Пусі Райот.

Також сприятливою обставиною є преступна поведінка київської хунти, яка безстиже попираючи демократичні цінності та послідовно топчучи свободу слова в Україні якось дуже вчасно затоптала й керівника “РИА Новости Украина”, нєкоєго Вишинського. Потопталася по ньому, заламала йому руки за спину та під телекамери упрятала в буцегарню. При чому робилося це доволі безцеремонно і нагло, тобто грамотно. Щоб у московських пропагандонів було достатньо підстав та часу, аби підняти навколо лічності того нєвінно пострадавшого мудачка вой і стєнанія. Так і случилося - піднятий в РФ несамовитий вереск неабияк сприяв формуванню необхідних передумов для можливого обміну Вишинського на когось із утримуваних в Хуйлостані українських полонених. З усією очевидністю ним може (і має) стати Олег Сенцов, принаймні дід на це дуже сподівається.

Дідусь нагадає також, що в рукаві у хунти є ще деякі козирні карти, серед них і полузабутий зараз мудачок Стас Єжов, якого СБУ уже якось іспользувала в якості вітальної листівки “Москва. Кремль. Хуйлу”. Бо Єжова – отого протоколіста й переводчика, який тайно передавав у ФСБ бесценні сведєнія якого кольору шкарпетки носить Гройсман – демонстративно арештували якраз на день чекіста. Коли Хуйло на торжественном собранії в ФСБ патетично варнякав про возросший професіоналізм спецслужб Рассєї, на що СБУ відповіла веселим сміхом та фотографією отетерілого Єжова на тлі крепких плечистих хлопців, котрі ніжно тримали його за локотки. Із Стаса Єжова хунта наверняка вже випотрошила усе, що їй було нада, і тепер його цілком можна помити, причесати та виставити на обмінний аукціон.

На етом хунта не останавлюється і поступово наповнює свій обмінний фонд захопленими на передовій сєпарами, за що нашим славним воїнам щирі шана й повага. На днях ще троє сєпарів почимчикували із руками за спину в український полон, де їх піддадуть зверскім тортурам, зокрема заставлять писати диктант по русскому язику, жестоко караючи за малєйші орфографічні ошибки та пропущені знаки препінанія примусом учити напам’ять описи природи у творах Нечуя-Левицького.

Таким образом, страсті, які мають привести Хуйла до мислі міняти полонених, поступово нагнітаються і про це вже йому наверняка прозрачно намекають і світові лідери. Зокрема бундесфрау Меркель, котора днями відвідала больного в його палаті у Сочі.

Приїхала Меркель до Хуйла не просто так, а за спільним рішенням Нормандського консиліуму, який відбувся в Ахені, участь у якому пацієнт не брав. Дохтори проглянувши історію болєзні та останні аналізи прийшли к заключенію, що Хуйло находиться в стабільно тяжолом положенії, признаків виздоровлєнія не наблюдається. Проте і приступів буйних помешатєльств останнім часом собі не позволяє, отже курс успокоїтєльних уколів робить своє діло. Їх варто продовжити, паралельно готуючи анестезію та хірургічні інструменти для планової операції.

В ході осмотра больного Меркель зробила йому успокоїтєльний укол із ампули “Норд Стрім-2”, Хуйло прийшов в состояніє ейфорії, ідіотськи улибався і пускав слюні. Воспользувавшись благодушним состоянієм пацієнта, бундесфрау попросила його офіційно, під телекамери, підтвердити, що в случаї запуску в експлуатацію того газогону транзит через Україну не зміниться. “Ти ж нє подведі, Вова” – сказала Меркель, протираючи місце уколу проспиртованою ватою. І Вова не підвів.

На прес-конференції він спочатку послушно повторив, шо йому наказувала Меркель але не здержався й брякнув отсєбятіну, шо транзит через Україну не зміниться “в случає економічеськой целесообразності”. Шо всі й одразу зрозуміли правильно: “Сантіметра кубічеського газу в українську магістральну трубу не запущу, єслі тільки мені удасться афера з Норд-Стрімом-2.” Меркель при цих словах незворушно посміхалася – саме це вона й хотіла почуть. Тепер переконувати когось, що для Хуйла це проект не економічний, а чисто воєнно-політичний, нікого особливо не потрібно. Значить аргументів проти прибічників “Норд Стріму-2” в неї додалося, бо підозрювати, що сама Меркель є прибічницею того газогону, значить дуже погано розуміти і її саму і ту ситуацію, в якій вона знаходиться.

Ангела Хорстовна Меркель веде сложнєйшу політичну гру, перед нею на шахівниці не лише Хуйло, газогони та сіюмінутні інтереси німецького бізнесу. І не лише українські інтереси вона враховує. Є ще й США з імпульсивним Трампом в кріслі президента, і є доля усього європейського континенту, відповідальність за який Меркель безперечно відчуває. Вона не наївна дєвочка, не жадна до грошей подорва, а сильний і уважающий себе далекоглядний політик. Хуйла ж вона знає, як облупленого, симпатій до нього не іспитує і общається з ним виключно в силу службових обов’язків. До того ж не позбавлена на відміну від Хуйла стратегічного мислення, Меркель чудово розуміє у що може обернутися запуск Сєверного Потока-2. Після чого стримувати Хуйла від агресії проти України їй би стало набагато важче. Якщо взагалі можливо. Тому її успокоїтєльні уколи Хуйлу в якості остаточно прийнятого рішення сприймати не слід. Мало лі шо ми бува кажемо безнадьожно п’яним буйнопомешаним, щоб їх угамувати.

Є ще один, досить суб’єктивний чинник, який у случаї Меркель також не варто недооцінювати. Це фігура стареющого мачо Герхарда Шрьодера, которий продався Хуйлу за мзду малую і добросовісно отрабатує цю мзду лобіюючи Сєверний поток-2.
Діло в тому, шо Меркель іздавна іспитує до Шрьодера большую лічную неприязнь. Бо колись давно Шрьодер, ще будучи главою уряду в землі Нижня Саксонія, нагло понасміхався над молодою тоді Ангелою, яка у ті роки трудилася в уряді Гельмута Коля міністром з питань довкілля. Кажуть, шо Шрьодер публічно принизив замухришку Меркель, вона тоді сильно розстроїлася, навіть плакала. Але зрештою взяла себе в руки і тихо сказала: “Прийде час і Шрьодер про це сильно пошкодує. А чекати я умію”. І як показали наступні двадцять років, таки дійсно уміє, проте ніколи не сидить сиднем згорнувши руки. Так шо Хуйло вискакував їй назустріч із дурацьким букетом совершенно напрасно.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за Олега Сенцова та решту бранців, послідовно і невпинно допомагаємо Армії України. Бо вона нам потрібна здорова, сильна і для врагов чрезвичайно опасна.

І слєдім, шоб віздє був порядок! А не то, шо січас

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments