emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про злочини окупантів у Слов*янську у червні 2014

Сьогодні на австрійські мас-медіа через Австрійське прес-агентство пішло наше повідомлення такого змісту.

ЧОТИРИ РОКИ З МАСОВИХ УБИВСТВ У СЛОВЯНСЬКУ
Чотири роки тому у східноукраїнському Слов’янську катували, застрелили та спалили чотирьох християн-євангелістів.
8 червня 2014 року їх арештувати відразу після Служби Божої, на очах громади і сімей. Це був останній раз, коли на свободі бачили Володимира Величка (1973 р.н.), Віктора Брадарського (1974 р.н.), Рувіма Павенка (1984 р.н.) та Альберта Павенка (1990 р.н.).
На той момент місто перебувало під контролем російських та проросійських сил. Убивці називали себе «Російською православною армією». Євангелістів вони не любили.
Прямо від храму чоловіків відвезли «на підвал». Там їх били, виводили ніби на розстріл – але стріляли над головою. За свідченнями інших в’язнів, чоловіки співали псалми.
Раннім ранком 10 червня їм дозволили сісти в машини і сказали їхати, а через пару хвилин підстрелили авто із гранатомету. Володимир загинув відразу. Рувіма та Альберта добили пострілами в обличчя та в спину. Віктор зміг втекти, але втратив надто багато крові. Його знайшли на узбіччі через декілька годин.
Братську могилу знайшли, коли Україна звільнила Слов’янськ. 11 дітей лишилися без батьків – просто тому що батьки ходили не до тої церкви. Цього липня двоє синів Володимира Величка відпочиватимуть в Зальцбурзі – Австрія запросила їх та інших сиріт із воєнної зони на реабілітаційний відпочинок. Ми дякуємо за це.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments