emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика, як завжди, найкраща

9 ч

- Всігда хотів тебе спросить: шо то за причоска в тебе така прибацана? – широко улибаясь спитав Трамп енергійно пожимаючи Кім Чен Ину руку.

- Ну і ти тоже не Іво Бобул – злобно парірував Кім і тут же прикусив язика, помітивши в очах Трампа нехороший блиск.

Потом обоє позірували перед телекамерами, улибалися, знову ручкалися, після чого почергово поплескуючи один одного по плечах і нижче подалися в кімнату переговорів. Не помітивши по запарці у натовпі глядачів одного пана без краватки, який несамовито розмахуючи якимось листом намагався пробитися через кордон сек’юріті.

То був його високопажність Джавад Ансарі, посол Ісламської Республіки Іран в Сингапурі, який тщетно проривався до Кім Чен Ина з листом від президента Ірана, достопочтєнного Хасана Роухані. Которий у вітієватих та пересипаних цитатами з Корану вираженіях предостєрегав північнокорейського колегу перед переговорами з Трампом “Не вір, мій сину, тому підарасу!”.

Втім, тиждень тому Кіма не вірити Трампу уже христом-богом умовляв устами Лаврова і Хуйло. Але поползновенія печальної лошаді своєчасно помітив Майк Помпео. Який кинувши в бік Лаврова іспепеляющий взгляд, поспішив до розгубленого Кіма і швидко розвіяв усі його сомнєнія:

- Та етот Хуйло босяк, він тобі просто завідує. А представ, як його корьожитиме, коли тобі Нобелєвську премію з миру дадуть. Будеш нобелівський лауреат. Прикинь!
- Точно дадуть? – недовірливо перепитав Кім
- Ну ми ж дагаварілісь! - обіжено сплеснув у долоні Помпео.
- А два білєта в Діснейленд?
- От с етім можуть бути сложності... Але постараємось вже якось порішать... Думаю, містер Трамп щось придумає і дасть відповідь прямо на переговорах. Єслі ти будеш паінькой.

Кім шморгнув носом і обіщав буть паінькой.

Що там відбувалося сьогодні на тих переговорах дід іще не знає, бо з боку політиків це велике свинство – проводити такі цікаві заходи за зачиненими дверима. А ти, діду, сиди і догадуйся.

Однак перед зустріччю Трамп висловив тверду переконаність, що у них із Кімом складуться чудові відносини, а такі слова у вустах американців завжди звучать, як боєвой кліч індєйцев перед тим, як зняти з врага скальп. Значить Трамп із Помпео були настроєні решітєльно і були готові викручувати Кімові руки до тріску в суглобах, якби він вздумав сопротівляться. Але вроді удалося обійтись і без крайніх мір. Адже й Кім прекрасно розуміє, що лучше йому не впираться, бо в такому разі у Діснейленд він таки може колись і поїде. Але лише в качестве експоната.

Однак, судячи з першої реакції, більшість політичних аналітиків налаштовані щодо результатів зустрічі в Сингапурі доволі скептично. Одні тому що Трампа не люблять і від щирого серця бажають йому провалу, а інші просто осторожнічають – шансів, що Кім легко й одразу погодиться на ядерну кастрацію небагато. Він явно налаштований на довгі й нудні торги, вициганюючи собі в американців невеличкі бонуси й преференції в обмін на несуттєві поступки чи й взагалі просто на миролюбиві слова. І буде робити все, аби завести справу у русло конструктивного діалогу, тобто безкінечної і безплідної балаканини.

Але така тягомотіна зовсім не в характері американців, для яких deal is deal. І сьогодні вони напевне всіляко обхажували Кіма, щоб той не валандався, як Хуйло в Мінську, а відповідав чітко й по существу “yes” or “no”. Бо в дяді Дональда справ по горло та й жінка вдома з вечерею чекає. Тому, якби Кім вздумав здуру кочевряжиться, то Трамп би під час переговорів разів п’ять вскакував з місця і собирався уходить, переляканий Кім біг би за ним, хапав за фалди піджака, а Трамп би відбрикувався “Відєть тєбя не могу!” і вгамувався би лише після того, як Блістатєльний Маршал Кім Чен Ин таки видавив би нарешті з себе плаксиве “yes”. Почувши яке, Дональд Фредович стомлено кинув би спітнілому Кіму Кімовичу один білєт у Діснейленд. На екстремальні атракціони.

Однак потреби в такому театрі вірогідно не було, Кім поводив себе чемно, хоча про що вони там домовилися – так ніхто до ладу й не зрозумів. Трамп уже розтрубив на весь світ про історичну перемогу, але ж він шоумен і для нього важливіший піар, ніж реальні домовленості. Тому, поки в нас на руках немає підписаного Кімом і Трампом документу, казати про щось складно.

Будемо сподіватися, що коли СБУ той документ свисне і виложить у відкритий доступ, а стрелки переведе на ФСБ і Хуйло вигребе за кіберпіратство очередну порцію санкцій, ситуація проясниться. Скажімо, якщо у підписаному документі є пункт про обмін посольствами і стоїть термін відкриття посольства США в Пхеньяні, значить процедура ядерної кастрації Північної Кореї – то справа осяжного майбутнього. Це було б добре з багатьох точок зору. Бо коли прийде час і в ООН обговорюватиметься спеціальна програма гуманітарної допомоги молодим республікам, які образувалися на території колишньої РФ “Ядерна зброя в обмін на продовольство”, можна буде спокійно апелювати до позитивного північнокорейського досвіду: “Сматрітє – оно у Сєверній Кореї ізбавилися від ядєрного хлама і живуть теперь приспівуючи. Берітє пример”. І світ нарешті стане чище і добрєє

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments