emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порошенко - спільний ворог підарасів ( в обох сенсах)

КИЇВПРАЙД І НАЦІОНАЛІСТИ

Своє ставлення до київпрайду і ЛГБТ-сільноти я висловлював неодноразово. Вони мені не заважають. Я точно знаю що жоден гей не увів дівчину у натурала - їх уводять такі самі натурали. Я вважаю, що краща боротьба за традиційні цінності - це безкоштовна допомога матерям-одиначкам. І я точно знаю, що в Україні безліч самотніх дівчат які мріють про створення традиційних цінностей - своїх власних, в той час як здорових бичків, борців за традиційні цінності, цікавлять не ці дівчата, а геї.

Але.

От до організаторів Київпрайду я маю питання. Я вже мав нагоду спостерігати ситуацію коли донька волонтера Діани Макарової виступала активістом Київпрайду, а певний доброволець якого Діана свого часу екіпірувала від і до - обіцяв активістів Київпрайду (і доньку Діани, відповідно) розмазувати по асфальту. Наскільки я розумію, стосунки між Діаною і тим добровольцем не зіпсувалися ніяк, позаяк у них є спільний ворог - президент Порошенко.

Ситуація практично повторилася сьогодні. Поліція жорстко розігнала націоналістів які вийшли аби перегородити дорогу Київпрайду. І якось забулося що оці самі націоналісти і оці самі активісти Київпрайду ще нещодавно ДИВОВИЖНО співіснували в одному й тому самому місці - на міхо-майданчику. Тоді націоналістів нетрадиційна сексуальна орієнтація активістів ЛГБТ чомусь не цікавила. У них був спільний ворог - президент Порошенко.

Так от я маю питання до організаторів Київпрайду і окремих активістів ЛГБТ, яких сьогодні в Україні прездента Порошенка від мородобою захистила українська поліція. Ви переконані, що якби в результаті міхо-майданчику до влади прийшли б ваші тодішні партнери-націоналісти (оці самі, які сьогодні жадали вашої крові), вам би сьогодні вдалося б хоча б 10 метрів промарширувати? Ви переконані що на вас не почалося б полювання ще зазделегідь, за повної байдужості влади?

Чи ненависть до президента Порошенка вам і розум відбиває, і очі засліплює?

Маю нагадати, українських соціал-демократів по концтаборам згнобив не гетьман Скоропадський - їх згнобили більшовики, спільно з якими українські соціал-демократи валили гетьмана Скоропадського. Думайте.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments