emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Гей-парад має такий стосунок до прав секс-меншин, як первомайська демонстрація - до прав трудящих

Брати Капранови
1 ч
Гей-парад має такий самий стосунок до прав секс-меншин, як первомайська демонстрація - до прав трудящих.
Здавалося б, українці повинні мати вроджений імунітет до ліваків, адже мільйони наших предків загинули від їхніх рук. Однак вражає кількість людей з претензіями на інтелектуальність, які кожне на свій лад повторюють тези гей-марскистської пропаганди, розраховані на 15-річних дітей (адже уже в 16 люди повинні підключати здоровий глузд).
Отже через те, що жодного випадку дискримінації секс-меншин в Україні так і не знайшлося, цього року основними тезами самодіяльних "захисників" стали:
1. Сексуальна орієнтація закладена генетично, це не хвороба і не виховання - скільки можна повторювати те, що доведено сотнями наукових робіт.
2. Геї повинні мати право на шлюби і на всиновлення дітей. Вже доведено, що у гей-сім'ях діти ростуть нормальними.
3. Ви ж хотіли у Європу - звикайте, там гей-паради давно стали нормою.
Розберімо послідовно усі три тези. Одразу зауважимо: ці тези висловлюються людьми гетеросексуальними, тому наша розмова не має стосунку до реальних геїв. Реальні геї переважно мають зовсім інші проблеми, тому насправді ми говоримо не про секс-меншини, а про секс-більшість, представники якої роблять вигляд, що їх захищають.
Крім того ми не будемо занурюватися у аналіз наукових праць, а застосуємо просто здоровий глузд, який має бути у кожного, незалежно від ставлення до ЛГБТ.
1. Безперечно, сексуальна орієнтація - не хвороба. Але до чого тут генетика? Існують тисячі (без перебільшення) генетичних хвороб - від діабету до Альцгеймера. Генетичне походження гомосексуалізму НІЯК не пов'язане з тим, хвороба це чи ні. Вважати щось хворобою чи не вважати - це рішення медиків, громадськості, і не більше. Правда полягає в тому, що гомосексуалізм раніше вважали хворобою, а віднедавна вирішили не вважати. І все. Звісно, така правда невигідна гей-марксистам, адже говорити про наукові роботи та генетику - це красиво і статусно, а якщо сказати правду, виходить незручно.
2. Теза щодо того, що гомосексуальних родинах виростають нормальні діти - це пряма і відверта брехня. Адже для того, щоб це твердити, треба мати велике поле дослідження. Ані 1, ані 100 випадків не можуть дати підстав для таких тверджень. Крім того педагогіка - взагалі невдячне поле для однозначних висновків. Тут у гетеросексуальних родинах ніхто не може розібратися, хоча матеріалу не бракує, а де вже там до гомосексуальних! Так що насправді теза має звучати так: даних про результати виховання дітей у гомосексуальних родинах недостатньо для висновків.
Крім того лідери гей-марксистів на весь голос говорять про необхідність ліквідації родини як пережитку, але ці ідеї чомусь залишаються поза увагою гетеросексуальних "інтелектуалів".
3. Ну а теза про Європу - це взагалі пісня. Коли здорові на вигляд люди з претензією на наявність розуму говорять: "Не варто думати самостійно, якщо сказали в Європі - треба слухатися", виникають сумніви у стані здоров'я та наявності того самого розуму.
Ми навмисне не торкаємося теми глибше і не висловлюємо тут свого ставлення до проблем секс-меншин - звісно, окрім думки, що гей-паради і реальні проблеи геїв пов'язані так само, як комунізм і реальні трудящі. Адже і там, і там марксисти різних калібрів спекулюють на проблемах з метою втілити ідеї Маркса, тобто ліквідувати родину, націю, батьківщину та приватну власність. Тобто все як у Маніфесті Комуністичної партії.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments