emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про трансляцію ЧС

Цей ролик зараз розганяється з багатьох сторінок у якості _платної реклами_. Приїхали два десятки хлопців, розгорнули плакати, покричали півгодини, в розмови не вступали, в кущах виявилася камера т/к ZIK, висловилися, поїхали. Тепер факти.
1. Контракт на трансляцію ЧМ з футболу було підписано НТКУ з Європейською мовною спілкою (EBU) ще 2012 року. Контракт із прописаними жорсткими санкціями: космічні штрафи в разі невиконання умов плюс відмова в трансляції наступного ЧМ 2022 р. Головне, повторюю, санкції космічні!
2. Уже 2015 року стає зрозуміло, що Суспільне чемпіонат транслювати не буде. Борг перед EBU накопичується, оскільки його треба сплачувати попередньо кількома траншами.
3. Подробиці з нервами опускаю, кому цікаво, перейдіть на сторінкуЗураб Аласанія (Zurab Alasania), там усе детальненько.
4. У квітні 2018 р. група Інтер звертається до нас із пропозицією придбати права на трансляцію половини матчів. Подробиці знову опускаю. Результат: Інтер та НТН купили всі права. Розрахується до кінця року.
5. УСЯ сума АВТОМАТИЧНО перераховується на рахунок EBU у Швейцарії. Україна нічого не винна Міжнародній спілці (точніше, наразі винна, але питання вирішено).
6. Сума боргу за умовами контракту не може бути розголошена, скажу лише, що вона співмірна річному бюджету цілого Суспільного. Ми на цьому не заробили. Ми від цього не отримали ані копійки.
7. А як би діяли ви?
P.S. Як тепер кажуть, вишенька. Телекомпанія ZIK довгий час була розміщена в приміщенні Львівської філії. Коли вона звідти забралася, виявилося, що чимало техніки, яка належала Суспільному, зникла. Конфлікт триває. Можливо, знімальна група ZIKу в кількості 4 осіб не випадково опинилася на місці? Можливо, то була спільна акція?
P.P.S. Як гадаєте, чи не варто мені теж заплатити за рекламу цього посту з додачею подробиць крадіжки?
https://www.facebook.com/1277955862305239/videos/1415758655191625/?hc_ref=ARS86tg6FMAj3Rcaz_RPq-HincP5h1u2dnjndwbSa774cVMnnIQ_DpkYGdmHCC8qMkE
Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments