emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Спростування поширених шкідливих тез та оман

Кілька тез і моделей які часто зустрічаю у френдів і які, на мою думку, є неправильними. Все нижчевикладене – лише особиста думка.
1. «Нацдружини» підконтрольні Авакову.
Правда в цьому лише те, що Азов в свій час було взято під крило МВС з простою метою – впорядкувати добробати, підпорядкувати їх державі, викорінити партизанщину.
А Нацдружини взагалі тилове угрупування. Як і всі радикали у всьому світі схильні виконувати замовлення за гроші. Хто платить, тей і замовляє. Потрібно відібрати земельну ділянку в чиїхось інтересах - виконують. Потрібно зробити циганський погром - будь-ласка. А оскільки грошей найбільше у дядюшкі пу.. То на нього почасту і працюють. А заробляти гроші на політичних та й бізнесових замовленнях зараз найзручніше, прикриваючись націоналізмом та патріотизмом. Автоматично отримують підтримку наївних і мають недоторканість від правоохоронців. МВС та СБУ важко щось вдіяти, бо відразу здіймається крик про "переслідування патріотов".
Звичайно ж, ці замовлення та їх оплата не виглядають, як чемодан готівки з написом «З кремля, від Путіна». У нас в країні повно агентів впливу, багато з них мають бізнеси, багато з них захищені депутатською недоторканістю. Скромний помічник депутата чи довірена особа замовляє ту чи іншу дію чи акцію, кінцева мета якої може бути невідомою виконавцям. Потім таємний рахунок керівника націоналістів в якомусь європейському банку поповнюється круглою сумою від нейтральної особи чи організації. Рядові бойовики взагалі працюють за ідею та красиві слова, чи там за 200грн «підйомних». Просто бізнес, нічого особистого.
Мені здається, що це вигідно кремлівським - "прив'язати" дії керованих таким чином провокаторів-націоналістів до керівництва українських правоохоронних органів. Люблять вони отак воду мутити. Класичне "етонєми - ето ж ваші". Але більшість політичних дій чи акцій наших «радикальних націоналістів» вигідні здебільшого головному грошовитому замовнику – кремлю. Вигоди Авакова особливої не бачу. Ще одна вигода кремлю від такого вкиду - зіткнути Авакова (НФ) з Порошенко (БПП) і таким чином розколоти проукраїнські сили в парламенті.
2. Не може бути в «френдах» людина, яка лайкнула Тимошенко, Богуцьку, Саакашвілі чи Семенченко.
Час від часу лунають у декого заяви: «я викину з френдів тих, у кого в друзях прихильники поіменованих осіб».
Це не є правильно, особливо в передвиборчий період. Таким чином нас підштовхують до герметично закритого товариства, що обмінюється ідеологічно вивіреними думками. Обмеженого одною-двома тисячами осіб. Будь-яке відхилення – розфренди, бани і т.п.
Ввважаю – з людьми потрібно спілкуватися. Пояснювати, переконувати. Поширювати якомога більше правильні думки, переконувати зрадофілів і вату. Головна умова – ви маєте бути впевнені, що спілкуєтесь із живою людиною. Переконувати бота (а ботів має не лише кремль, а й Тимошенко, Саакашвілі, націоналісти, Медведчук) – це дурна і марна справа. Бота можна визначити за трьома ознаками: офтоп, фаєр, флуд . Одна з цих ознак вже має насторожити, а якщо дві чи усі три – 100% бот. Воювати із закінченим ідіотом теж справа неблагодарна, але нехай хоч читає дописи та коментарі нормальних людей. Може й просвітліє трохи в голові.
3. Не буває хороших росіян.
Це не так. По-перше, нормальні, адекватні росіяни є і їх досить багато. Нормальні люди, антифашисти були і в гітлерівській Германії. Є вони і в путінській Росії.
А по-друге – тоталітарну державу, яка володіє ядерною зброєю, можна перемогти тільки розваливши зсередини. Іншого не дано. І насправді хитро і мудро з нашого боку було б підтримувати опозицію до діючої в РФ влади. Кремль саме так і діє в Україні – підтримує і використовує будь-яку опозицію до влади, шукає лінії для розколу за будь-якими , навіть найпатріотичнішими мотивами, використовує кланові та олігархічні інтереси. В інтересах кремля – ізолювати власну опозицію від зовнішнього світу. Травити нашими ж руками своїх дисидентів, що намагалися робити з Твєрскім чи Бабченко. Накидати нашими руками на Грєбєнщікова чи Макаревича. І т.п. Звичайно ж, тут теж потрібно розрізняти опозиціонера реального від опозиціонера фейкового. Але основна теза – нормальні росіяни є і їх досить багато. І їх потрібно підтримувати.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments