emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Алі з під окпантів до тих, хто ремствує "ми за мир"

до мене регулярно поступають з материку сигнали, що наші "широкі народні маси" ремствують як ті воли, що ясла в них неповні. Пенсії, таріфи, пільги, ціни на проїзд, ціни в магазинах. І все це ще й під сурдинку "ми за мир".
Я знаю, що у мене в стрічці таких нема - пали ще в попередні кампанії, згинули в банах під час холіварів та елементарних "чийкрим"-тестах.
Але звернуся до них у другій особі.
Ви шо ж бля думаєте, що при путлері буде вам краще?
А ви знаєте що в раші відмінили пенсії цілому поколінню - тому, яке підходе якраз до межі ейджизму (тобто, на роботу хрін візьмуть, на пенсію - також)?
А ви знаєте, що в раші та під окупацією всі ці таріфи - царський дар, і за протест проти них вам дадуть від пятьорочькі (несанкціоновані протести) і до дюжини (виставлять вас як агента).
А ви знаєте, що прихід путлера дасть вам тільки одну гарантію - право бути в концтаборі?
А може ви думаєте що "от якраз мене не це не затроне"? Думаєте приспособитись? А дулі вам. Вас поставлять раком просто вже за те, що ви українець (щоправда, вживатимуть інші назви - х.-л, м.-с.).
А може ви думаєте доводити їм що завжди були русскім? А їм пофігу, треба буде на комусь відірватися, а тут і ви якраз.
А мо ви не знаєте, що в окупантів закони діють "заднім числом"? Ну то я вам скажу: в Криму окупанти саджають за порушення росіянського законодавства в часи при Україні.
А можете стати при них вертухаєм? А дулюшки, у них своїх вертухаїв вистачить. І всі вони з радістю проміняють свої унилі засрані тундростепи на мальовничі ваші садочки з вишней біля хати. і дітей своїх привезуть і скажуть їм, що тут вони і народилися.
Стільки кажуть про багатих, які вони жмоти.
А що тоді сказати про "середній клас", який за копійку удавиться? Про "трудовий клас", який за гривню ладен здатися ворогу?

Дуже хотілося б, щоб це моє послання було внікуди, бо показалося так моїм інформаторам. Але навряд.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments