emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нервово-паралітична війна

Пишуть, що Вова напередодні саміту НАТО освіжив бритів новічком. Додав приправи до мундіалю.

Бо генерали ж як завжди готуються до минулої війни. Французи, "навчені" уроками першої світової, змайстрували лінію Мажино, яку Гітлер просто обійшов.

Натівські полководці ще мізкують, як їм прорватися крізь кордони євробюрократії, щоб прийти на допомогу країнам Балтії у разі нападу на них ВС РФ, а ВС РФ уже в Солсбері.

Як діє новічок? Дуже підступно. Руки-ноги на місці, голова - на плечах, а організм не фунциклірує, бо уражена нервова система, яка ним керує.

Так само діє і православний чекізм. Він не атакує в/ч країн НАТО, не бомбить промислові об'єкти. Він здійснює мікроатаки на "нервову систему" євроатлантичного організму: на органи влади, на медіа, на суспільну думку, на систему комунікації...

І сильний, вгодований, озброєний до зубів суб'єкт стає абсолютно недієздатним. Стоїть і виригує з себе заяви, резолюції, стурбованості, твіти та інший непотріб.

Країни НАТО не зрозуміли, що війна вже йде на їхній території. Це війна невидима. Як радіація, як хімічна атака, але від того вона не стає менш небезпечною.

Захиститися від неї можна лише докорінно переглянувши систему цінностей і звичний модус вівенді. І чим довше цивілізований світ затягую з детоксом, тим важчі будуть ускладнення.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments