emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ні краплі дніпровської води окупантам Криму

#Нікраплідніпровськоїводиокупантам

Звичайно, Моніторингова група «Майдану Закордонних Справ», «Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень» та www.blackseanews.net знала, що днями розпочнеться компанія в ЗМІ та соцмережах за розблокування постачань дніпровської води до окупованого Криму. Вона розпочалась наприкінці минулого тижня.

Але ми трохи вичікували — щоб виявилась «група впливу РФ», що працює на замовлення, та просто добрі та наївні люди, що дуже співчувають та хвилюються.

Це тільки перший пункт нової програми РФ. Другий — після води — розблокування торгівлі з окупованою територією. Третє — ви не повірите, але це так: активно йде пошук підходів до відновлення залізничного сполучення…

Ви почуєте багато слізних співчуттів. Але ніхто з них не скаже — кому насправді в першу чергу не вистачає дніпровської води: 1) хімічним заводам п. Фірташа, це головний споживач водички; 2) 20 заводам оборонно-промислового комплексу, які будують кораблі з ракетами «Калібр», що направлені на нас; 3) 60 тисячам військовослужбовців окупаційних збройних сил РФ та 100 тисячам членам їх сімей; 500 тисячам «понаїхавших» ФСБшників, прокурорів, слідчих та поліцаїв, що знущаються та саджають в тюрми наших громадян.

Ніхто з них не скаже, що це — шлях, наприкінці якого — визнання анексії де-факто та відміна міжнародних санкцій. Тобто капітуляція. Подробиці — трохи згодом.

І нарешті: цього зрадництва НЕ БУДЕ… Ми не дамо. Так що прохання до «стурбованих» — не треба так хвилюватися. Не очікуйте гонорарів від держави-окупанта та вбивці. Ви їх не заробите.

https://begemot.media/news/ni-krapli-dniprovskoyi-vodi-okupantam-krimu/

менше тижня тому це написав,
аж просипаюся і бачу що хтось щось почав наново про Крим, воду, "там же наші люди", потім кажуть дописа прибрав, а народ кинувся обговорювати.
Так, у Криму багато "наших людей". Третина від усіх місцевих, якщо не рахувати іншу третину - людей-барометрів (флюгерів, опортунистів), тоді вийшло б аж дві третини. Разом з окупантами, яких все більшає, - вже від двох до трьох п'ятин.
І що?
Люди які там залишились - залишились там вже після того, як воду перекрили. Вони знали на що йшли. Я знав на що йшов. Кожен з нас знав, на що йде, бо кожен з нас, - тих хто залишився, хто поїхав, і хто досі мотиляється туди-сюди - п'ятеро раз усе зважив, чисто "по-кримські", де в плюсах де в минусах, і матеріальне, і духовне (у кого воно було).
Тому не треба нам подарунків. Насправді це подарунок не нам, а окупанту. А все що робить окупанта сильнішим - робить нас тут слабкішим. І малочисельнішим.
Бо ми якось витримаємо: до "другого Кучми" ми не те що без води, без світла сиділи ро-ка-ми. А от приїжджий окупант, колонист, колонизатор - або залишиться, бо тут комфортно, або чкурне геть.
За сталіна, після депортації, протягом 44-54 років понаїхало (позаселювано) дуже дохєра. Так от, половина з них збігла, втекла. Не витримала. Щоб за сталіна і втекти - можете собі уявити, як їм було тут хріново.
А хрущовці провели сюди комунікації, і вже жодна падлюка, яка хоч раз тут побувала у відпустці чи командировці, зі всього союзу, ніколи не полишала думки - коли-небудь приїхати сюди і стати навічно "іспокон віков кримчанином". І кожна сота цього досягла - не сама, так внуків влаштувала.
Я вам нагадаю: окупанти вважали Крим подарунком Україні, і як кожна падла, дуже жалкували, що довелося щось "подарувати". Саме на цьому їх роками виховували. Саме на тому вони собі й "вернули" той подарунок-54.
Ну так зробіть їм Крим у стані як до 1954!
А там і "як до 1944" недалеко.
Сапієнці Сат?
Tags: #НікраплідніпровськоїводиокупантамЗвичай
Subscribe

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Прогноз

  Tanya Adams Марк Гордиенко Вот хочу дать добрый совет зелёным нардепам. В силу вашей убогости вы не помните зиму 2013, 14 года. До бегства Янека…

 • Уряд Меркель знову показує своє справжнє обличчя

  Sharp`s 🍁 Негативна реакція уряду Німеччини на використання ЗСУ безпілотника Bayraktar на сході України збігається з позицією окупаційної…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments