emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трамп та Янукович. Аналогія

Трамп - це людина того типу, про який на Москві кажуть "не по Сєнькє шапка" - він поводиться не як лідер ДЕРЖАВИ, а як лідер бізнес-КОРПОРАЦІЇ, що існує в США, але не тотожна їм.

Звідси відмежування від попередників і власне від самої країни (США винні у погіршенні стосунків з РФ).

Трамп на зустрічі з Пу представляв не весь американський народ, а лише його частину: своє політичне угруповання, що отримало владу (ймовірно не без допомоги спецслужб РФ) і свій фан-клуб. Тому не дивно, що він публічно атакував ту частину власної держави (ФБР, ЦРУ, слідчі органи), які протистоять його угрупованню.

Масштаби держави просто завеликі для Донні.

У цьому плані він дуже схожий на Януковича, який теж був діячем обласного (а не державного масштабу), нагло принижував власну державу і народ, якому присягав, але при цьому поводився як тріумфатор, бо представляв не Україну і українців, а донецький клан і пролетаріат югавастока, які "показали казлам, хто в домє хазяїн" і упивався безкарністю, породженою безсиллям опозиції.

Чим це скінчилося - ми всі прекрасно знаємо.

Янукович теж наївно сподівався, що з Росією можна сторгуватися - віддавши їй якісь неїстівні речі - мову, культуру, бази Чорноморського флоту, тощо. А Кремль тримав курс на повну ліквідацію української суб'єктності. І коли Янукович почав "фігурять" - його вивезли в Ростов - благо ґрунт для соціального вибуху він сам із корєшами підготував своїми хамськими вибриками.

Трамп торгується з Путіним, а Путін тримає курс на ліквідацію США як чинника світової політики...

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments