emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

МІЖНАРОДНИЙ СУД ООН НАГАДУЄ РФ, ЩО РІШЕННЯ СУДУ СЛІД ВИКОНУВАТИ.

МІЖНАРОДНИЙ СУД ООН НАГАДУЄ РФ, ЩО РІШЕННЯ СУДУ СЛІД ВИКОНУВАТИ.

Суд ООН чітко вказав Росії про її обов`язок виконати Наказ Суду і відновити роботу Меджлісу, оскільки наразі цю вимогу Суду не виконано.

Щойно ми отримали листа від Міжнародного Суду ООН, в якому Суд повідомив нас, що спрямував до РФ вимогу, сформульовану у притаманній Суду консервативно-дипломатичній мові, щодо виконання обов’язкового пункту Наказу ООН про відновлення дії Меджлісу

Оскільки для нас було очевидно, що Росія не збиралась скасовувати дію дискримінаційної заборони діяльності Меджлісу, як прямо передбачено Наказом МС ООН, 19 квітня цього року ми звернулися до Суду з проханням підтвердити, що Росія зобов’язана скасувати заборону діяльності Меджлісу відповідно до Наказу Міжнародного суду ООН від 19 квітня 2017 року щодо застосування тимчасових заходів. (Детальніше тут:https://bit.ly/2LwbmbI )

У подальшому листуванні з Судом Росія, у найкращих традиціях сталінського Радянського Союзу, намагалась переконати всіх, що кримські татари добре живуть в умовах окупації. Ці пояснення не відвернули увагу Суду від головного – Наказ Суду не виконано.

Своїм листом Суд задовільнив наше прохання і прямо звернув увагу Росії, що Наказ є обов’язковим, вимога відновити дію Меджлісу чітка і потребує вжиття конкретних заходів. Росія має вжити цих заходів і поінформувати Суд про них до 19 січня 2019 року.

Для нас це важливий інструмент боротьби за права кримськотатарського народу і за відновлення дії органів, які мають найбільшу легітимність серед кримських татар.

Цим Суд також нагадав Росії, що судові рішення слід поважати і виконувати – і накази Суду ООН і рішення Стокгольмського арбітражного інституту і багатьох інших судових інстанцій, в яких розглядаються справи проти Росії.

Subscribe

 • Що врешті решт маємо?

  Mason Lemberg 3 мин. · Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти…

 • Націоналісти

  Валерій Прозапас 3 мин. · От ви дарма такі злі та знущаєтесь з члена "Свободи", який продав…

 • Як давно ми в Європі. Леся Українка.

  Людмила Дженжера 21 ч. · Про що ми можливо не знаємо, тримаючи в руках купюру у двісті гривень. На аверсі…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments