emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Любов з-під поли

не тільки про Усика.
Вчора дивилась відео прес-конфи в аеропорту зустрічі Усика. І його дипломатична відповідь на питання: чому ви вибрали саме цю пісню для свого виходу? - ета пєсня написана для мєня, она мнє нравицца, я давно под нєйо вихожу, - допомогла зрозуміти що всім муляє. Всім - і захисникам Усика і його недоброзичливцям...
Чому вона тобі, блін, подобається скажи чесно, вголос.
Вчора хтось писав, що не треба пропонувати йому відео з роздягальні, де Усик дякує Україні: мілєнькая, родная, спасібо тєбє ... З акцентом: "в роздягальні".
І весь усикосрач, всі недоладні, часом капризні закиди Усику хейтерів - це несформульована вимога чіткого позиціонування: що ти представляєш Україну, що ти українець. Не можна накидати на себе національний прапор і робити вигляд, що ти просто професіонал. Не можна, раз ти вже попав в Мордор, соромитись України.
Усику для національного тріумфу не вистачило розмашисто кинутого в зал "Слава Україні".
Оця малоросійська амбівалентна любов до України, як щось злочинне, любов з-під поли, з роздягальні - це те, чого вимагає наш ворог і те, проти чого протестує українське суспільство.
Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments