emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Браво Максе! Браво Арсене!

Соколюк обещал ликвидировать очереди в июле - и сделал это. Ещё одна коррупционная кормушечка закрылась (или накрылась)?

Фото Арсена Авакова.
Арсен АваковПодписаться

#зрада_зрадонька 😶
По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного паспорту.
Прощавай, затримка в отриманні паспорту!

Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає.

Відповідно, жоден чиновник не може сьогодні кивати на Київ і казати "не надрукували", якщо вийшов передбачений законом термін.
Прощавайте, "рішали" і шахраї, з якими ми боролися, які пропонували послуги по прискоренню видачі.
Прощавай невизначеність «встигну-не встигну» отримати паспорт до поїздки.
Все тепер буденно: чіткі сроки - вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстріму.

Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько - терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей). На жаль, агресор створив для цих людей величезні проблеми, при чому вони частково залишаться навіть після деокупації, бо паперові архіви скомпроментовані.

На жаль, ажіотаж із отриманням паспортів створив проблеми для великої кількості українців. Але вже сьогодні - інфраструктура Державної міграційної служби, потужності Поліграфкомбінату "Україна" перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.
Тому ми готові до безвізу хоч із Канадою, хоч із США 😉💪
або з іншими країнами (їх лишається все менше і менше).

Дякую за виконання непростої задачі всьому колективу ДМС очолюваної Максим Соколюк (Maxim Sokolyuk) : молодці, робота зроблена колосальна! Але ще багато чого треба зробити.

Наступні кроки - готуємось до використання електронного цифрового аюпідпису в ІD-карті та до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD- карту за бажанням".

Останні провокації країни-агресора демонструють необхідність впроваджувати нові безпечні документи. Це питання національної безпеки та безпеки суспільства - вважаю, що це завдання #1 для ДМС на найближчий рік.

От так от #зрада_зрадонька сьогодні для Вас! 🙂

Від себе: Аваков, взагалі, видатний менеджер. Він отримав МВС у  стані повної руйнації та тотального саботажу розпоряджень нової влади . Спромігся відродити цю структру, залучити професіоналів, знайти спільну мову з добробатами та провести видатну реформу, щоб там не казали свідки зради.
Tags: #1, #зрада_зрадонька
Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments