emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Коротше, ми тих вчорашніх, сдєлалі:))." Репортаж.

біля м.Золоті Ворота натовп йшов по 40 людей в ряд по Володимирській (дуже плотно, не видно було навіть розтяжок, які мали б відділяти одну єпархію від іншої. настільки плотно, що я не наважилась зійти в натовп - не було куди) з швидкістю 1,5 секунди ряд. Протягом 45 хвилин йшла колона (це якщо відсікти почт з священників, що йшли попереду колонни). .
Від метро і до Володимирської гірки по боках стояли ще такі, як я - які не встигли чи не схотіли-не змогли прийти на службу у Володимирський собор - на круг беру тисяч 5 (може і більше, бо після того, як я там пройшла ще могли підійти).
Якщо я не помиляюсь - то вийде без перебільшень 77 000.
Коротше, ми тих вчорашніх, сдєлалі:)).
(Я ще з бабуською розмовляла - вона і вчора і сьогодні була. За її враженнями, як очевидця, сьогодні було в рази більше, ніж учора).

Але мені здається, що трохи більше - враховуючи купи народу, що застрягли в тіні на Софіїївській площі (звідти була пряма трансляція) і сквері, і взагалі коли на Гірці почали правити натовп так і залишилвся на рівні Прокуратури на всю ширину вулиці (рахуйте ще Михайлівську площу і саму гірку), і потім, ще до закінчення служби - пробки з людей в метро.

Багато вишиванок, вбрання в підлогу, ледве попу прикриває, майки, шорти, штани, голі руки, в хустинках десь не більше третини жіноцтва. Вік різний: від юних до старих. Хоча люди середнього віку - відсотків 70%.

Священники. Впало в око, що переважна кількість священників з короткими аля-мушкетерськими вусами-бородками, багато взагалі голених і зовсім небагато з солідними бородами.

Посміхались, махали нам вітально, деякі йшли з дітками -мабуть, синами, хлопчики, переважно, в вишиванках. Кричали "слава Україні!" - і ми відповідали Героям Слава!

Безліч національних прапорів. Набагато більше ніж хоругв. Наші хоругви - то наші прапори:).

Всі вулиці бокові до Володимирської були перекриті, навіть не дозволялось переходити з одного боку вулиці на інший - це до того, як пішла колона.

Дуже сонячно і спекотно.

Бачила Президента. Йшов разом з Філаретом і сяяв, задоволений. Кричав "Слава Україні" і всі відповідали дружно: Героям Слава!

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment