emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

НАМ ГОТУТЬ НОВИЙ БУНТ

НАМ ГОТУТЬ НОВИЙ БУНТ

Я нікого не хочу лякати, але мені дуже не сподобався один з останніх спітчів журналіста Романа Скрипіна. Процитую дослівно. «Зрозумійте це. Насувається гнів. Правдений, справделивий та одночасно не справделивий і хаотичний… Я попереджаю. Те, що буде восени, не питатиме за нашу освіту, політичні погляди й решта. Чим більше ви будете розумним, тим більше ви дістанете в табло. На нас очікує чорний вересень. Жовтень. І листопад…»

Цікаво… З чого б це такі віщуваня? Роман Скрипін тут навіть не міхо-майданчик описує – він нам змальовує нову гайдамаччину в суміші із більшовицьким бунтом. Але з чого б це? Ви бачите підстави для такої гайдамаччини? Я – теж ні. Тобто галасу на мережах наразі не менше ніж в часи міхо-майданчику, проте правда така, що скажений галас на мережах ще не означає всенародного невдоволення – доведено тим самим міхо-майданчиком. Як пояснює свої передчуття сам Скрипін?

«У вас був не шанс, а гіпер-шанс. 4 роки це дуже багато. Це не “лиш 4 роки”, а “аж 4 роки”! Ви нічого не зробили. Ви не змінили країну відповідно до запитів Майдану й революції Гідності. Про що був Майдан. Про Гідність. Про те, що людина в цій країні не принижуватиметься ніким ніколи. Ви ж, натомість, і далі принижуєте людей. Ви нічого геть зовсім не зробили, аби Людина в цій країні розправила плечі / крила. Ви не відкрили шлюзи можливостей…»

Мені цікаво, Роман Скрипін буває ще десь, крім київських тусівок інтелектуальних зраднюків? В Україні створюється чимало нових підприємств – це для їхніх творців не відкрито шляхів можливостей? Децентралізація дала змогу об'єднаним громадам самим облаштовувати своє життя з грошей податків, які держава тепер залишає ОТГ – це їм не розкрили шлюзів можливостей? Дрібний менеджер з харківської фірми став начальником розвідки армійського батальйону і УБД – це йому не розкрили шлюзів можливостей? ПроЗЗоРо дала змогу брати участь в тендерах фірмам, які до того про те й не мріяли – це їм не розкрито шлюзів можливостей?

Що? Не всі чиновники ідеальні? Покажіть мені країну де ідеальні всі 100% чиновників. У нас паршиво працюють суди? А чому ви самі не закінчите юрфак і не станете суддями? Там некомплект по Україні 20% - вас візьмуть обов'язково.

З чого ставатися бунту безглуздому і безжальниму, яким лякає нас Скрипін?

З того, що – вибори. З того, що забагато зацікавлених сил воліють аби нинішня команда була від влади усунута. З того, що маніпулювати рейтингами, малюючи президенту Порошенку 5 – 7 місце, можна лише допоки найбільш рейтинговий кандидат (40%) це «ще не визначився з вибором» - за кілька місяців до виборів рейтинги зміняться разюче. З того, що Тимошенко з Гриценко припустилися скаженого фальстарту, явно сподіваючись, що зможуть спровокувати команду Порошенка розпочати передвиборчу компанію також достроково і тим розпорошити свої сили – а не вийшло. Тому що, нарешті, Москві зараз сковирнути Порошенка – це останній шанс вийти чистенькими з того кримсько-донбаського болота, в яке вона залізла. У Росії підняли пенсійних вік. Там підняли ПДВ. Там піднімають інші податки. Російські економісти вже криком кричать, що ситуація – гаплик і що виною тому – «смішні» санкції.

Звісно, всім їм потрібна перемога. Але схоже на те, що в своїй перемозі вони й самі добряче сумніваються – як про це проговорився Палиця у відеороликц на Ютубі. Тому – механізм зрозумілий. Знову на порядок денний виходять Майдани-три, редути, та міхо-майданчики. Нам знову готують бунт – і тепер схоже будуть намагатися розбурхати люмпен і гопоту з околиць міст, під призабутими більшовицькими гаслами «грабуй награбоване», «експропріацію ексароаріаторам», «бурштин – копачеві», «ліс – лісорубу», «статки Рошена розділити на юліни тисячі», тощо. Аж до перестрілок у центрі Києва між гопотою і мідл-класом, чиї крамниці грабуватиме гопота. Москва лише аплодуватиме. І неважливо ким у цій ситуації працює Скрипін – він щось знає і намагається попередити, чи він уже погодився бути одним з рупорів майбутнього бунту.

Що робити якщо почнеться? Все те саме, що робили за Майданів-три, редутів і міхо-майданчику. Не піддавайтеся на провокації. Вірте лише очам, вухам і добрим друзям. І просто вірте. Там – знають що роблять.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments