emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

""..відповідальні люди, які готові брати на себе відповідальність.."

Подискутував сьогодні з Романом Вінтонівим на "Громадському радіо" з приводу (не)показу хресної ходи на UA:Першому.
Один момент дискусії (на початку) мене вразив так глибоко, що я дослівно розшифрував цю частину аудіозапису. Йдеться про те, хто саме ухвалював рішення, що трансляцію ходи буде вести не UA:Перший, а UA:Культура.
======================
Роман Вінтонів:
- Було прийнято рішення транслювати [ходу] на каналі UA:Культура. (…)
Журналіст:
- Ваші опоненти закидають вам те, що люди, які прийдуть дивитись трансляцію, прийдуть не на UA:Культура, а саме на UA:Перший – так само, як вони ходять дивитися подібні трансляції на інші суспільно-політичні канали.
Роман Вінтонів:
- Я не назвав би їх опонентами, я думаю, це ті, хто має інше бачення, він би зробив по-іншому. Ми зробили так. Ну, тобто… я не вважаю, що вони праві чи не праві. Це рішення; рішення прийняли відповідальні люди, які готові брати на себе відповідальність за своє рішення. Якщо є негативний момент відповідальності, ці люди прийняли рішення і готові нести за це відповідальність. (…)
Олексій Панич:
- Є «відповідальні люди, які ухвалювали рішення і тепер готові за це відповідати». І водночас, поки що я не почув прізвища – я їх реально не знаю – хто ухвалював оце рішення делегувати цей показ каналу «Культура»? Це був Роман, це був пан Зураб, це був керівник інформаційного мовлення пан Грузинський, чи колегіальне рішення? Хто ухвалив це рішення в останній інстанції?
Роман Вінтонів:
- Пане Олексію, це дуже делікатне питання, і мені здається, що спочатку треба всередині… якщо Наглядова рада хоче отримати відповідь на це запитання, ми відповімо на це питання… ну… без жодних цих… просто я не готовий це зараз обговорювати публічно.
Олексій Панич:
- Я зрозумів відповідь…
Роман Вінтонів:
- Тобто, я можу Вам SMSкою після ефіру скинути…
Олексій Панич:
- Ні, просто…
Роман Вінтонів:
- Якщо Наглядова рада прийме рішення це опублікувати – ну, тобто, жодних проблем… все ж таки ми маємо спочатку… ну… делікатне питання обговорити всередині, Наглядова рада має почути аргументи і вирішити, наскільки вони достатні, і тоді приймає рішення про те, публікувати це чи не публікувати.
Олексій Панич:
- Дуже дякую Вам, позиція зрозуміла. Єдине що – мені здається, тут є певна суперечність, коли… йдеться ж не про Наглядову раду. Ви в ефірі зараз всім глядачам «Громадського радіо» кажете – «є відповідальні рішення, які ухвалили відповідальні люди, і вони готові взяти на себе відповідальність». Питаю – «Хто ці люди?», і одразу виявляється, що прізвища цих людей без спеціальних процедур не можна слухачам «Громадського радіо» повідомити!
Роман Вінтонів:
- Жодних спеціальних процедур немає. Мені здається, що нам треба просто позицію всередині компанії пояснити, щоб ці питання були поставлені і відповіді були отримані. І потім компанія приймає рішення…
======================
Пані та панове, це точно той був самий Роман Вінтонів aka Майкл Щур, який так гостро вимагає від всіх відкритості та прозорості й так дотепно висміює тих, кому цієї прозорості бракує?
Ви чуєте, що пан Роман каже - "Є відповідальні люди, які ухвалили це рішення, і _готові нести за це відповідальність_, але їхні прізвища я не можу зараз назвати, бо це дуже делікатне питання"?
А не можна знайти ще якогось Майкла Щура, щоб він зробив сатиричний сюжет про цей виступ на "Громадському радіо" члена правління суспільного мовника, пана Романа Вінтоніва?
В - відкритість.
П - прозорість і послідовність.
* * *
Повний аудіозапис тут:
https://hromadskeradio.org/…/vsi-religiyni-podiyi-na-suspil…

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments