emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аласанія Порошенка з державного ефіру прибирає

Якби Зураб Аласанія не забанив мене ще півроку тому, він би точно зробив це зараз. Бо публічну критику він терпить дуже погано, тим більше аргументовану, а критику з елементами іронії не терпить взагалі.
Але тут навіть іронії не треба. Тут просто моє обурення.
Перший скрін - репліка Diana Dutsyk, другий - комент під її дописом від Аласанії.
Ну от, щодо цього коменту.
"Теза третя: більшість жителів України не є вірянами чи прихожанами тієї чи іншої церкви взагалі. Більшість - не просто переважна, а 9 з 10" - це просто неправда. Або пан Зураб не в курсі, але ляпає "зі стелі" шопопало, бо "треба ж чимось аргументувати", або пан Зураб свідомо пересмикує. Не знаю, яке з цих припущень гірше, але готовий припускати обидва.
"Теза четверта: сценарій всіх заходів сьогоднішнього дня написаний і втілюється Сергієм Проскурнею. Що означає максимально домінуючу присутність «першої пари» в усіх трансляціях" - а це взагалі камінг-аут: виявляється, поява президента в ефірі "Першого" для нинішнього топ-менеджера НСТУ є табу! "Де Проскурня - там Порошенко, а де Порошенко - там не буде UA:Першого".
Перефразовуючи де ла Мерта, це гірше, ніж злочин: це дурість. Ну, і помилка, звісно, також. Боюсь, що стратегічна.
(P.S. Спершу я цей вислів приписав Талейрану, а вже вночі згадав, що помилився).Алексей Панич "Зрозуміло, що UA:Культура, суспільне радіо та цифрові платформи не можуть забезпечити охоплення UA:Першого. І Аласанія добре знає, що у багатьох населених пунктах, селах люди могли побачити цю подію тільки на "першій кнопці". Важко повірити, що він справді цього не розуміє, коли постійно апелює висвітленням події на інших ресурсах. Швидше за все, він свідомо пересмикує.

Можна припустити, що у рішенні Аласанії щодо Хресної ходи також може проглядатися особиста неприязнь до Петра Порошенка. Виникла вона не сьогодні. В Інтернеті можна знайти чимало критики на адресу президента від Аласанії. Про те, що той не є державником, а виключно бізнесменом. І взагалі розуміння Суспільного у нього нема, ще й бюджет "зарізав". І якщо десь в голові у Аласанії на перше місце у вирішенні питання трансляції Хресної ходи на "першій кнопці" лягли особисті симпатії чи антипатії, то ось це вже непрофесійно.

Більше того, Аласанії можна пригадати чимало суперечливих рішень. Наприклад, відмова від трансляції процесу обміну українських полонених з бойовиками "Л-ДНР", коли в Київ перед Новим роком прилетіли 74 наших хлопця. На UA:Першому сказали, що не встигли."

https://www.depo.ua/.../zashkvar-pershoyi-knopki-chi-mav...

Фото Алексея Панича.

Фото Алексея Панича.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments