emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

УП- мразота

https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/1/7188026/

Отакий брехливий заголовок, що не відповідає змісту новини, на УП сьогодні

Манафорт шукав стратегів для Порошенка, в АП заявили, що не співпрацювали з ним

Перший свідок у справі Пола Манафорта Тед Девайн розповів, що партнер політтехнолога Річард Гейтс пропонував йому працювати на президента Петра Порошенка.

Про це Девайн розповів під час засідання суду 31 липня, повідомляє The Washington Post.

Він сказав, що в 2014 році, після того як екс-президент Віктор Янукович втік з України, Гейтс попросив Девайна зустрітися з колишніми членами "Партії регіонів", які планували створити нову політсилу - Партію розвитку.

Повідомляється, що за свої послуги Девайн попросив у Манафорта плату в 10 тисяч доларів у день.

"У тому ж 2014 році Девайн сказав, що Гейтс намагався найняти його на роботу для іншого політика, нинішнього президента України Петра Порошенка", - йдеться в повідомленні.

Відзначають, що невідомо чи наймав Порошенко Гейтса і Манафорта.

"Вони (Гейтс і Манафорт - УП) намагалися зібрати все разом", - сказав Девайн і додав, що не працював над проектом.

Пізніше у прес-службі АП прокоментували "Українській правді" інформацію про пропозицію співпраці з Манафортом.

"Команда Петра Порошенка ніколи не співпрацювала ні з Полом Манафортом, ані з його людьми. Пропозиції про співпрацю надходили з поміж інших, утім навіть не розглядалися", - заявили в адміністрації президента.

Девайн працював з Манафортом під час передвиборчої кампанії в Україні в 2010 році, він допомагав Манафорту зробити з Януковича президента.

Раніше стало відомо, що Манафорт через три місяці після розстрілів на Майдані в 2014 році пропонував свої послуги столичному голові Віталію Кличку.

31 липня в США почався суд над Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.

Раніше стало відомо, що Манафорт через три місяці після розстрілів на Майдані в 2014 році пропонував свої послуги столичному голові Віталію Кличку.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Раніше слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з "Партією регіонів" і "Опозиційним блоком".

Також спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер оприлюднив список 35потенційних свідків у справі.

30 жовтня 2017 року Манафорту і його партнеру Річарду Гейтсу було оприлюднено звинувачення з 12 пунктів.

У червні 2018-го суд наказав спецпрокурору Мюллеру назвати всіх осіб і організації, які залучалися до лобістської діяльності Пола Манафорта в інтересах "Партії регіонів", яка здійснювалася без реєстрації в якості іноземного агента, як того вимагає законодавство США.

Крім того Манафорт після Помаранчевої революції радив олігархові Ринату Ахметову змінити лідера Партії регіонів Януковича.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments