emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хтось проклинає, а хтось працює

1 січня на Новий рік вбили на Київщині активістку Ноздровську - хайп (ажіотаж) на тиждень, розкрили за чотири доби, справа вже у суді - винуваті. 31 липня всередині літа вбили у Бердянську активіста Олешка "Сармата" - хайп (ажіотаж) до сих пір, хоча поволі зменшується, - розкрили за дві доби, всі підозрювані під вартою - справа буде у суді, сподіваюся, скоро. Винуваті без варіантів. У той самий день 31 липня, у розпал літа і відпусток, замах на вбивство активістки і чиновницімісцевого самоврядування у Херсоні Гандзюк - хайп (ажіотаж) потужний до сих пір, - затримали за три доби особу, поки ще не підозрювану, але, сподіваюся, вона такою стане завтра-післязавтра. Все одно винні без варіантів. Не знаю, коли буде провадження у суді, але сподіваюся, що скоро. Хоча можу помилятися. Всі бачать тенденцію скоєння, ніхто не бачить тенденцію розкриття. Нагадаю, хто не знає, керівникиНаціональна поліція України - Вячеслав Аброськин (Vyacheslav Abroskin)- 20 років оперативного досвіду у карному розшуці, Сергій Князєв - 25,Арсен Аваков (Arsen Avakov) - загальне керівництво МВС України. Звісно, є нерозкриті злочини, є різне. Є успіхи, є і провали. Є і прокльони, є набагато менше - подяк. Але не можна так, люди, правоохоронна система працює, хай би кому і не хотілося її дискредитувати.
UPD - якщо згідні - підтримайте перепостом, ми міцні до прокльонів, бо працюємо на державу і правопорядок, хоча і не без помилок.
Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments