emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

СЕРІЙНІ МИРОТВОРЦІ

СЕРІЙНІ МИРОТВОРЦІ
Серед серійних вбивць, більшість з яких є розвиненими і досвідченими соціопатами, поширеним є прийом «маніпуляції любов’ю» (описаний навіть Стівеном Кінгом в «Зеленій милі»), за допомогою якого вони управляють поведінкою своїх жертв. «Ти же любиш своїх маму і тата?» - запитують вони у скутої страхом дитини, - «тому мовчки виконуй те, що я наказую, - веди мене до свого дому, тихо відчиняй двері, вимкни телефон, дай ніж і мотузку, - інакше я вб’ю всю твою родину». І жертва виконує, і вбивця вбиває її, а потім і всіх її родичів.
Сьогодні наше суспільство вперто заганяють в позицію жертви маніяка і намагаються використати прийом «маніпуляції миром». По-перше, нас катують стресом, нескінченно розповідаючи нам жахливі історії та нав’язуючи моторошні і маніпулятивні інтерпретації будь-яких (!) подій. Потім з’являються маніпулятори і запитують «ви ж хочете миру для нашої любої України? Тоді проженіть цю злочинну банду і оберіть мене, інакше цей жах і морок буде нескінченним!».
Але чи розуміємо ми, який саме «мир» і якою циною нам пропонують?
Знаєте, про що волає на кожному куті політична реклама «народної конституції» та «нового курсу»? Спочатку наші «миротворці» або визнають російський статус Криму, або підуть на переговори з окупантом щодо такого визнання. За це – і тільки на таких умовах – росіяни виведуть (можливо, хоча, ймовірніше залишаться в якості миротворців – для повної гарантії) свої окупаційні війська з окупованих районів Донбасу і дадуть команду своїм маріонеткам на ефектну політичну і військову капітуляцію. Але виключно на умовах визнання їхнього федерального статусу. Це вимагатиме зміни конституції і омріяної Кремлем та його місцевими посіпаками «федералізації» України - з одночасним блокуванням європейської та євроатлантичної інтеграції, з фіксуванням «нейтральності» і «позаблоковості» (цю маячню знову витягли з нафталіну і активно розкручують).
Як гадаєте, як скоро в поточній ситуації цей «мир» призведе до колапсу держави і соціальної катастрофи? Воістину, «є речі, важливіші за мир», як казав видатний письменник, парадоксальний католик і непересічний гуманіст Гілберт Честертон…
Отже, якщо ми поведемося на «маніпуляцію миром» з боку наших миротворців-соціопатів, нас спіткає така сама доля, як і жертв серійних вбивць, які повелися на «маніпуляцію любов’ю», можна не сумніватися.
Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments