emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трохи сільської аналітики від діда Свирида

Доброго здоров’я, друзі - нарешті понеділок, можна й попрацювати! Кстаті, минулого тижня непомітною датою пройшло 100-ліття встановлення в Україні 8-годинного робочого дня, за що гетьмана Скоропадського тут же звинуватили у дешевому популізмі, його рейтинг стрімко полетів донизу, а закінчилося все самі знаєте чим. І правильно – українці самі знають коли і скільки їм працювати начальства не питаючись. Тому сміливо робимо перерву, заварюємо собі й колегам чай чи каву та вмощуємось зручненько. Робота нікуди не втече. Ну, звісно, якщо ви не хірург, пожежник на пожежі чи не приймаєте зараз роди. Отих людей прошу не відволікатися й гарно робити свою справу, а решті можна і кавоньки випити. Ітак.

Радник президента США з питань безпеки Джон Болтон, який ще у 2013 році проніцатєльно заявив, що Путіну нада постійно причинять боль і лішать його сна, собирає в ці хвилини чумайдани в далеку дорогу. Йому поставлена задача прибути у дивовижну й прекрасну Україну з метою причініть Хуйлу боль і позбавити його сну. Бо такова коварна сущность американського імперіалізму і нема на то ради.

Формальний привід для візиту Болтона в Україну – 27-ма річниця Незалежності, тож американський імперіаліст летить до нас не з порожніми руками. І зараз пакує у свої валізи дбайливо загорнуті в камуфляжний подарунковий папір коробки й коробочки, вміст которих невідомий, бо це ж сюрприз. Ну й нада ж Хуйла позбавить сну. Бо який же це День Незалежності в Україні, єслі в Кремлі не завивають від болі та страданій.

Американські конгресмени також просили Болтона передати іменинниці Україні їхні щирі вітання, але словами не обмежуються і зараз якраз оздоблюють вишеньками свіжоспечений закон про антиросійські санкції. Який буде урочисто презентований післязавтра і прикметно, що винесуть його на публіку на красиво вишитому українському рушнику.

Містер Трамп, которий зараз слабує та лежить у ці хвилини на кушетці в Білому домі, весь обтиканий крапельницями та клізмами, дивиться на Болтона з великою надією. Нещодавний врачебний консиліум дійшов висновку, що з огляду на деякі геополітичні обставини та містичним образом возросшу роль України в світі допомогти хворому може лише чиста вода з карпатських джерел. А також фруктова дієта з одеських персиків, закарпатського винограду та херсонських кавунів. Можна трошки полтавського сальця. Будь-які інші медикаменти можуть дати лише тимчасовий ефект, бо лише справжнє українське є цілющим. Адже ж відомо, що Ukrainian - means healthy!

Болтон до візиту готується серйозно і перед поїздкою в Україну вже почав промовляти різні ритуальні заклинання. Спрямовані здебільшого на внутрішню американську аудиторію, яку слід належно підготувати до проміжних виборів у Конгрес. Так він в частності заявив, що вибори в США под угорозой і главна опасность ісходить від іноземних кібератак. З якими слід свірепо боротися. Однак у якості істочніків цих угроз, окрім єстєственно Росії, назвав ще й Іран та Китай. Такий підхід не зовсім правильний і дідусь дуже сподівається, що київська хунта воспользується удобним случаєм аби в м’яких, але напористих тонах довести до сведєнія американського гостя, що розфокусіровка уваги тут недоречна. Свірепу мощь американського імперіалізму слід зосередити на направлєнії главного удару - лише на Хуйлостані. Після чого договоритися з Китаєм та загнать Іран под лавку не составить особого труда. І лише в такому разі світ стане чище та добреє, а там, глядиш, може й містеру Трампу полегшає.

Подейкують, що у Болтона є ще й особистий інтерес відвідати Україну у ці серпневі дні, коли у Києві зазвичай проводять красиві воєнні паради. До яких мілітаристська душа американського яструба з дєцтва не байдужа. Дідусь впевнений, що доблесна українська воєнщина зуміє 24 серпня справити на містера Болтона незабутнє враження ще й викличе в нього гостре бажання до іще масштабнішої волонтерської діяльності. Бо наша Армія подарунки дуже любить, особливо ті, котрі гучно і точно стріляють.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за Олега Сенцова і робимо все, щоб допомогти його звільненню й поверненню додому усіх українських бранців. Та продовжуємо спокійно, вперто й послідовно допомагати зміцненню нашої Армії.

І слєдім, щоб віздє був порядок! А не то, шо січас

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments