emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Велика людина

велика була людина.
хотілось би, щоб і у нас були політики, які могли б в останні свої дні написати подібне Urbi et orbi і щоб це не звучало фальшиво.

"Я намагався служити нашій країні з честю. Я припускався помилок, однак, сподіваюся, що моя любов до Америки буде справедливо протиставлена їм. Я часто помічав, що є найщасливішою людиною на планеті. Я відчуваю це навіть зараз, в останні дні свого життя. Я любив її всю. у мене був досвід, пригоди і дружба, яких би вистачило для 10 життів, і я за це вдячний.
Наша ідентичність і почуття цінності не обмежені, а розширені тим, що служать добрим справам більше, ніж ми самі. "Американці" - це поняття означало для мене більше, ніж будь-яке інше. Я жив і помер гордим американцем. Ми є громадянами найбільшої у світі республіки, країною ідеалів, а не крові і землі. Ми благословенні і благословляємо людство, підтримуючи і просуваючи ці ідеали на батьківщині та у світі. Ми допомогли звільнити більше людей від тиранії і бідності, ніж будь-коли в історії. "
Джон Маккейн.

Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments