emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Не лукавте і не будьте смішними!

А без Портнова в керівництві здогадатися, що NewsOne - абсолютно проросійський - не можна було ніяк. От просто нічого не натякало. Ні, ну якби вони там кожен ефір починали з гімна РФ і заставкою у них був триколор, то тоді, безумовно, якісь підозри могли б виникнути. А так, хто ж знав...
Це короткий виклад основного змісту того щирого обурення і здивування, що охопив з учорашнього вечора посполитих.
Не лукавте і не будьте смішними! Всім прекрасно все і раніше було ясно і щодо цього телеканалу, і щодо його інформаційного спрямування. Хто з проросійської обслуги його наразі формально очолює - суто технічні деталі.
І його глядачі дивляться його саме тому, що їм подобається ця проросійськість. І ті політики, що ходять на цей телеканал, також там тому, що вважають саме такий проросійський електорат потенційно або й вже реально - своїм електоратом. Їм дуже хочеться, щоб за них проголосували. А що за них проголосує "вата" - то для більшості учасників цих ефірів жадана мета в передвиборчих перегонах. І мотивація тут проста як двері - якщо "вати" багато, то треба бути королевою чи королем для цієї "вати".


Маскування скидають остаточно. Андрій Портнов з юридичної обслуги Януковича, заявив про отримання в управління строком на три роки телеканалу NewsOne. Зараз він, звісно, вже обслуговує російські інтереси в компанії з Медведчуком. Так що ніяким Мураєвим ніхто більше прикриватися не буде. Зате тепер як побачите там в ефірі якогось політика, то ви знаєте з ким це погоджували.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments