emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика є неперевершеною

Із Лондона пишуть – Апеляційний суд міста Лондона по здравому размишлєнію вирішив, що Україна Росії нічого не винна. А оті три ярда зєлєні, які Хуйло в 2013 році здуру дав Януковичу, нехай з нього і спрашує. Або нехай далі судиться з хунтою в рамках англійського класичного судочинства, но на її условіях, ха-ха. В общем, Вова – ти баран, іді гуляй.

“Впрочем, ні”, - пишуть із Лондона, - “Сначала дай ответ за Скрипалів. Показані по тєліку два педіка порядними геями щитаться не можуть, тому санкцій ми тобі добавимо. За знущання над здоровим глуздом в особо ізощрьонній формі.”

“Оце правильно! – пишуть із Вашингтона. – “А ми підсиплемо за недопуск наблюдатєлів на склади хімічеського оружія”. - “Шиш вам, а нє наші хіміческіє склади!” – верещить Хуйло – “Только через мой труп!” – “Ну як скажеш... Труп то й труп” – мрачно зауважили у Вашингтоні, заряджаючи останні пакети санкцій з умислом, щоб вони здетонували уже в післяпутінській Росії.

З Москви пишуть - Російська православна церква сильно обідилася. І со скорбью в душе пом’янула ім’я патріарха Варфоломія всує, чехвостячи Константинополь послідніми словами з багатого арсеналу церковнослов’янської фені. КиРило Гундяй собрав синод, на якому оглушітєльно стрельнув собі в ногу та урочисто об’явив, що РПЦ решітєльно стає на ухабистий путь єресі й сектантства.

Тєм временєм, предстоятєль філії РПЦ в Україні отєц Онуфрій видав весьма двусмислєнну заяву про те, що не варто підкорятися всяким там емісарам з країни, яка допустила своє перетворення з православної на мусульманську. Але сам на розкольницький синод у Москву чомусь не полетів, сказавшись больним. Хітьор бобйор.

Взагалі-то дідусь тему Томосу з деяких пір не згадує, щоб не зглазити. Але дуже уважно за всім стежу. І дуже скидається на те, що на наших з вами очах проект “Москва – третій Рим”, не проіснувавши і якихось п’ятсот років, таки відправляється на смітник історії. Туди йому й дорога.

Із Будапешта пишуть. “Тріумф” Віктора Орбана в Страсбурзі не міг не сколихнути бунтарські душі угорських опозиціонерів, які збирають цієї неділі антиурядові мітинги й демонстрації.

Як і положено порядним демократам, вони вже між собою розсварилися – одні збирають мітинг на площі Бем (на якій почалася революція 1956 року), а більш радикальні кличуть своїх прихильників одразу на площу Кошута (прямо під споруду Парламенту й Уряду Угорщини). Але не просто на демонстрацію, а на безстрокову акцію протесту, при тому організатори прямо посилаються на приклад України. Бо прості демонстрації владі не страшні, лише Майдан може привести до успіху – кажуть ініціатори й радять людям брати з собою термоси з чаєм та намети. Опозиційних депутатів закликають організувати між собою нічні чергування серед наметів, щоб не допустити їх знесення вірними Орбану силовиками. Що з того буде і чи буде щось сказати поки складно, але угорський сегмент фейсбуку у ці хвилини дуже нагадує український. Періоду листопада 2013 року. Наблюдаєм.

На добраніч, друзі. І приємних вам вихідних

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments