emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Промова Петра з стислими коментарями

"Що нам потрібно?

Треба бути сміливими. Для цього треба мати бачення майбутнього. Те, що англійською мовою називається «vision». Воно у нас є".

"має бути продемонстрований реальний прогрес у врегулюванні, головним індикатором якого є узгодження параметрів розгортання на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН. Обов’язково на всій території України місія має бути розгорнута, обов’язково з її виходом на українсько-російський кордон. І це дозволить створити умови для виконання частини Мінських домовленостей, включно з виведенням російських військ з окупованої української території. Якщо цього не станеться, закон про особливий порядок місцевого самоврядування так і не запрацює. Це має бути наша логіка. Вся відповідальність за зрив мінського процесу точно має лягти на Росію".
(цу-цванг рашкам. але варто придивитись до тих, хто рве вишиванку на грудях за скасування закону "про особливий" статус Донбасу - або агенти, або дурні, що діють на агентів. третього немає)

"В прагненні до справжнього миру на основі українського інтересу, в боротьбі за нього питання суверенітету, територіальної цілісності України та нашого цивілізаційного вибору не є і, я наголошую, не будуть предметом компромісу".
(привіт всім голубам миру)

"Значення Томоса виходить за межі України. Це – падіння Третього Риму як найдавнішої концептуальної заявки Москви на світову гегемонію".
(це не всі розуміють, але це ніж в серце імперії. Порох гарний стратег).

"підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора Російської Федерації".
(оу! нарешті звернули увагу на ворожу пропаганду. розробляйте вже той закон, не баріться)

"Хотів би також закликати не руйнувати країну популізмом, тверезо оцінювати безпрецедентну складність викликів та загроз, які постали перед Україною. Адже більшість із них не мають простих рішень. Не вірте цьому."
(ну, це він в пустоту, хто ж його послухає, якщо більшості політиків просто нічого запропонувати суспільству, окрім шахрайського: всєм бабам цвєтьі, а дєтям - морожєноє)

"Прогнозує, що ринку землі за цього Парламенту нам не дочекатись, розказує про те, що зроблено і не зроблено в економіці, реформах, боротьбі з корупцією, тощо-тощо.
Цікаво.)

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments