emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ми та Світ

НАШОГО ЦВІТУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.
У продовження вчорашнього посту про наших співітчизників у США: українська мова увійшла до топ-10 найбільш уживаних у Європі.
Такі дані наводить Рада Європи з нагоди Європейського дня мов, який відзначають 26 вересня. Додам, що близько 3 млн українців проживає в країнах ЄС.
* * *
Ще раз хочу відзначити, що етнічні українці у США, Канаді та Європі спілкуються між собою, створюють товариства та займають багато державних посад - від міністрів до федеральних суддів та мерів міст. Росіян, попри те, що їх кількість перевищує кількість українців за кордоном, на державних посадах немає НІДЕ (якщо я помиляюсь, виправте).
До того ж вони (росіянці) всіляко уникають один одного, а збирають їх лише за рознарядкою і виключно московські посольства для того, щоб 9 травня провести їх у пику Держдепу з портретами мертвих пращурів. Парадокс! Хоча, чому парадокс? Як писав Йосип Бродський: "Росія - це країна, яка на майбутнє не орієнтована." Гілка людства, що зайшла у глухий кут?) Шануймося!
Пруф: https://www.coe.int/…/26-september-european-day-of-languages


Автоматический альтернативный текст отсутствует.
Subscribe

 • Передовой опыт

  Кирилл Данильченко 19 ч. · Что хочу написать по выводам после выставки «Зброя та безпека 2021».…

 • Данилов

  Печерский холм ​​ 🏛️Вы обратили внимание, что в последнее время в медиа-сфере стало очень много секретаря СНБО Алексея Данилова? На первый…

 • Вагання

  Карл Волох 3 ч. · Мабуть, основне питання, котре зі мною обговорюють останні дні в телеефірах та після них,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments