emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ми та Світ

НАШОГО ЦВІТУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.
У продовження вчорашнього посту про наших співітчизників у США: українська мова увійшла до топ-10 найбільш уживаних у Європі.
Такі дані наводить Рада Європи з нагоди Європейського дня мов, який відзначають 26 вересня. Додам, що близько 3 млн українців проживає в країнах ЄС.
* * *
Ще раз хочу відзначити, що етнічні українці у США, Канаді та Європі спілкуються між собою, створюють товариства та займають багато державних посад - від міністрів до федеральних суддів та мерів міст. Росіян, попри те, що їх кількість перевищує кількість українців за кордоном, на державних посадах немає НІДЕ (якщо я помиляюсь, виправте).
До того ж вони (росіянці) всіляко уникають один одного, а збирають їх лише за рознарядкою і виключно московські посольства для того, щоб 9 травня провести їх у пику Держдепу з портретами мертвих пращурів. Парадокс! Хоча, чому парадокс? Як писав Йосип Бродський: "Росія - це країна, яка на майбутнє не орієнтована." Гілка людства, що зайшла у глухий кут?) Шануймося!
Пруф: https://www.coe.int/…/26-september-european-day-of-languages


Автоматический альтернативный текст отсутствует.
Subscribe

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • ОБРАЖУНКА

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 13 ч. · ОБРАЖУНКА Чим довше триває президентський термін Зеленського,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments