emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Витівки РПЦ

Намісник Кирила в Лаврі митрополит Антоній у своєму інтерв'ю порівняв Томос з легалізацією ДНР і запостив у соцмережах московського легата

Цей перший хлопчина на акаунті керуючого справами УПЦ МП - легат митрополита Алфєєва. Тобто екзарх шефа зовнішнього напрямку РПЦ. Він служить у вівтарі Анназачат'їівсього храму нашої Лаври в той самий день, коли Синод УПЦ МП вимагає вигнати екзахрів Вселенського патріарха. Для чого наміснику Кирила екзархи Вселенського, у нього є свій легат. Московський. Він, напевно, привіз з Москви розпорядження на Синод, яким вони виганяли представників Константинополя. Цей Московський всім легатам легат. І за допомоги цього легата преосвященніший Антоній для Москви фігура номер 1.

ХХХ

Дорогі священики УПЦ МП! Я не зловтішаюсь, просто розумію надскладний моральний вибір перед яким ви стоїте. І ми всі хочемо вам допомогти. Один з вас, дуже мудрий священик, казав мені, що коли ієрархи не чують голос Бога, то він промовляє до священства через жінок. Тільки через те я дозволяю собі таку зухвалість та фактичний осуд вашого начальства.

Хотіла до понеділка ничого не писати про процес на букву А і документ на букву Т. Ну боюсь, що самій собі набридну. І вам тим більше... але вони мене примудряються спровокувати у самий несподіваний спосіб. Досліджую я тут один путівник по Стамбулу (захід в рамках розвитку моєї просторової уяви, я у цьому не дуже обдарована). Натикаюся на зображення Вселенської патріархії. І там такий текст. Типу «патриархат Греческой церкви». Не Вселенської - грецької. Далі: «Окормляет лишь паству Стамбула»... це ж треба! Я думала, що по всьому світі, а тут кажуть лише Стамбул. Дивлюся рік видання: Москва 2015, тобто вони вже три роки як переконують себе і всіх, що вони третій Рим. Дивлюся хто автор. А це такий пан, працював у чоловічому глянці та, як сам про себе пише, «вышибалой в подпольном борделе США»... ну тоді ясно. Який третій Рим, такі і цицерони.


Таким образом, икону Георгия Победоносца в Киево-Печерской Лавре украли?
Через 10 лет, не исключено, "обретется чудесным образом" в одном из Кремлевских соборов. А может и нет...
Ну не будем нервничать, как говорит мое руководство: если что-то вывезут и успокоятся, то легко отделаемся. Напишем новые иконы - пусть увозят. Но все же давайте постараемся самое важное сохранить. Ну хотя бы попытаемся.
По моим данным, долгое время чудотворная икона Почаевская находилась в келье наместника Лавры. Так было - как сейчас не знаю. В храме была копия. Но все копии настолько хороши, что различить их могут лишь специалисты. Там, надеюсь, в Тернополе есть кому проверить? Мягко, богоугодно и почтительно проверить... ?)))))

PS И еще раз. НИ ЭТА НИ ЛЮБАЯ ДРУГАЯ ПОСЛЕДУЮЩАЯ КРАЖА НЕ СТОЯТ ОБЩЕСТВЕННОГО СПОКОЙСТВИЯ... ОНИ НЕ ДОЛЖНЫ НАВРЕДИТЬ ПРОЦЕССУ. К тому же чудотворные иконы такие по характеру, что если не захотят не уедут, а захотят, то вернутся домой. )))) Поэтому, без глупостей, ок?

Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments