emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чутливе інтимне місце

“Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков заявил, что Кремль больше не будет вести дискуссии со СМИ по делу об отравлении Скрипалей и возможным подозреваемым.”

Це нокаут. Піськов викинув на ринг полотєнце - всьо, мол, сдайомся… нє бейтє, пожалуйста, Владіміра Владіміровіча по єго органам, нє відітє, єму же больно.

І це правда. Адже британці, впавши в холодну ярость, правильно вирахували куди треба вложити усю свірепу лють свого удару. І таки зуміли приложити Хуйла в його найбільш чутливе та інтимне місце – по чекістським органам. Якими він так любив хизуватися, намекаючи усім навколо, що там у нього “нєчто”. Але Тереза Мей мало того, що відправила Хуйла в нокаут, але й, стєрва отака, привселюдно стягла з поверженного на ринг Хуйла труси. Та показала всьому світові неприглядну картину немічності його чекістських органів. Тепер усі сміються, потужність органів оказалася міфом, а глубоко засєкречених разведчиків Москви зараз може вирахувати будь-який прищавий підліток з комп’ютером уже по номеру паспорта.

Чекісти і церква - дві голови московського герба. Цікаво, що на обидві хижі голівки тої куриці зараз одночасно впали потужні удари кувалдами. Б’ють різні люди і з різних боків. Але якось на диво точно та синхронно.

Наблюдаєм

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments