emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Активісти напали на активістів

1. Читаю заголовок: "У суботу, 6 жовтня, близько 23:00 у Одесі стріляли в одного із активістів місцевого Автомайдану"

2. Читаю МВС: "Протягом декількох годин двоє зловмисників були затримані в м. Білгород-Дністровському. Їх доставили до Київського відділу поліції Одеси. Попередньо встановлено, що озброєний конфлікт пов'язаний з ОДНИМ ІЗ ЛОТОМАРКЕТІВ, розташованих на території міста"

3. Читаю фейсбук керівника даного "Автомайдану" Олексія Гриценка: "Людина, в яку стріляли, не є членом нашої організації і навпаки група, до якої він має відношення застосовувала силу проти активістів Автомайдану, відробляючи гроші Труханова... ... За нашою інформацією напад пов'язаний з тим, що хтось не поділив ринок гральних автоматів (лотерей)"

4. Ясно. Активісти напали на активістів через розподіл ринку гральних автоматів активістами. Закриваю новину

Dmitry Medved Якби не неділя, то може, й якесь посольство встигло би відреагувати на напад активістів на активістів, поки активісти не встигли добігти та розказати, що активісти не активісти.

Subscribe

 • Суд над Стерненко: что нужно срочно понять Зеленскому

  Сергей Высоцкий После приговора одесскому проукраинскому активисту Сергею Стерненко все мы стали свидетелями беспрецедентных протестов по всей…

 • Подоляк

  Печерский холм ​​ 🏛️Как и следовало ожидать, после вчерашнего состязания в борьбе без правил между полицией и сторонниками Стерненко, власть…

 • З вогнем грають

  Валерій Прозапас 33 мин. · Пам'ятаєте як учасників акцій "Ні капітуляції!" представники влади…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment