emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Володимир В’ятрович проти нацистської символіки

Про заборону нацистської символіки в Україні


Нацистський тоталітарний режим вбив мільйони українців. Нацисти здійснили на наших землях геноциди євреїв та ромів. Україна втратила до 10 мільйонів осіб вбитими у війні проти нацизму.

Вішати на себе портрети Гітлера є наругою над пам'яттю кожного із цих мільйонів.

Демонструвати у публічному просторі символіку нацистського режиму є протиправним в Україні згідно із Законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Вважаю випадок на футбольному матчі в Полтаві неприпустимим для демократичної країни, якою сьогодні є Україна. Якою вона стала зокрема і ціною мільйонів життів вбитих нацистами наших співвітчизників.

Чекаю на відповідні дії правоохоронних органів.

Отже, нагадаю:

Згідно з частиною першою статті 3У "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", пропаганда символіки націонал-соціалістичного (нацистського) режиму визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму та заборонена законом.

Відповідно до підпункту "ґ" пункту 5 частини першої статті 1 Закону символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму є зображення, написи, присвячені подіям, пов'язаним з діяльністю Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСДАП). Адольф Гітлер у 1921-1945 роках був керівником Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСДАП). Зображення Адольфа Гітлера як керівника НСДАП використовувалося, в тому числі, у діяльності НСДАП, зокрема, на передвиборчих плакатах НСДАП, пам'ятних медалях, під час партійних з'їздів НСДАП тощо.

Тому зображення Адольфа Гітлера відповідно до закону є символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

Винятки теж вичерпно зазначені в законі: музеї, архіви, оригінали нагород та документів, бібліотечні фонди, наукова діяльність та її результати, історична реконструкція, приватні колекції та архівні збірки, антикварна торгівля.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/viatrovych/5bbcd0b0f2159/
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments