emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Україно-Ізраїльскі навчання "Чисте Небо" з погляду сільської аналітики

Росія – страна сплошних понтов і показухи у чому вчора у черговий раз пересвідчилися військові спеціалісти з Ізраїлю та США. Бравурні заяви Шойгу наказать Ізраїль путьом поставок у Сирію зенітно-ракетних комплексів С-300 спочатку стурбували Єрусалим. Бібі Нетаньягу даже взяв телефон і позвонив Хуйлу з вопросом – «Містер Шмок, шо це все значить?». Хуйло пробелькотів шось нєчлєнораздєльне, Нетаньягу кинув трубку і приказав ізраїльській воєнщині розібратися й доповісти.

Ізраїльська воєнщина зв’язалася з американською воєнщиною, а та запевнила, що взяті Ізраїлем на озброєння американські винищувачі F-15 Eagle дуже хароші самальоти. А винищувачі п’ятого покоління F-35 Lightening II – ще лучші. І їм оті російські С 300 не страшні. Но ізраїльські льотчики все ж таки хотіли переконатися, щоб буть до кінця впевненими, бо воювати “на авось” серйозним людям не годиться.

І тут в розмову вступила українська воєнщина: “Хлопці, шо ви там хнюпитесь? Прилітайте з тими вашими самальотами до нас, в Україну, у нас тих комплексів С-300 завалісь. Точно таких, як і в Росії. Ми вам усе гарненько покажем і розкажем, проведем іспитанія і побачим – уязвімі оті американські винищувачі для російських ракет чи ні”.

Ізраїльські та американські військові пропозицію українських побратимів радо прийняли і негайно примчали до нас на ученія “Чисте небо”. Де і пройшли іспитанія в умовах наближених до бойових. І тепер вони ходять довольні та спокійні та дякують українцям за допомогу в трудну хвилину. Оце і є справжнє бойове содружество найбільш досвідчених армій світу. А Шойгу в Москві безсило гризе паркет, плаче та кляне предатєлєй-українців, які так подло видали вражеським арміям російські воєнні тайни. У сусідньому зданії паркет гризе патріарх Гундяєв. Которий теж плаче і рве на собі бороду, но по нєсколько іним причинам.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments