emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Бажання володіти - то не любов

17 ч.
Англійський король Генріх VIII хотів одружуватися так часто, як тільки хотів. І оскільки Папа Климент VII не бажав вз цим погодитися, оголосив єретиком самого Папу, а єпископів, які зберігали вірність Святому Престолу - зрадниками. Так виникло англіканство.
Патріарх Кирил і його «міністр закордонних справ» митрополит Іларіон, на відміну від середньовічного короля - монахи, принаймні, формально. Але їхня гріховна пристрасть до України є настільки ж порочною, як прагнення, що відчував Генріх до Анни Болейн. Це бажання володіти тим, що тобі насправді належати не може, вже призвело до оголошення патріарха Константинопольського Варфоломія I розкольником. Митрополит Іларіон впевнено йде королівським шляхом - даром, що чернець. Йде королівським шляхом порочної любові.
Ось тільки почуття це в результаті призвело Анну Болейн на ешафот і не було ніякого Папи, який міг би захистити її від гніву чоловіка. Про цей жахливий фінал теж варто пам'ятати всім, хто плутає любов з бажанням володіти - тим більш, коли володіти хочуть монахи.
Україні і її пастві слід бути якомога далі від Кирила, Іларіона та інших російських ієрархів з їх темними пристрастями.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments