emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сенцов отримав премію Сахарова

Олег Сенцов рішенням Європейського парламенту удостоєний міжнародної премії імені Андрія Сахарова «За свободу думки». Це заслужена відзнака. Громадянська мужність Олега Сенцова, його готовність протистояти злу навіть у тих нелюдських умовах, в які поставив його злочинний окупаційний режим, є яскравим прикладом продовження тієї місії, яку в недавньому минулому здійснював сам академік Андрій Сахаров.
Можуть сказати, що премія не змінить тієї ситуації, у якій знаходиться Олег. Але коли Андрій Сахаров отримував Нобелівську премію миру, говорили те ж саме - яке значення має премія, коли її лауреат на засланні, а Радянським Союзом правлять мерзотники? Але пройшло не так багато років - і Андрій Дмитрович виступав з кремлівської трибуни, а Брежнєв, Андропов, Суслов та інші його тюремники лежали під Кремлівської стіною!
Те ж саме трапиться і зараз. Сподіваюся, Олег Сенцов ще станцює на могилі путінського режиму, і не тільки українські, а й російські школярі читатимуть про його життя в шкільних підручниках і пишатися, що стали його сучасниками. Інакше просто не буває.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments