emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У великій політиці таких випадковостей не буває

У великій політиці таких випадковостей не буває. Зустріч Тимошенко з іспанським сепаратистом - це сигнал сепарам в Україні: я готова говорити і з вами напряму. Значить, готова визнати їхню суб‘єктність. Це все є кроком до виводу Росії і Путіна з Мінських угод. Вони перестають бути стороною конфлікту. Саме зробити Путіна стороною, з великими складнощами у 2014-15 вдалося Порошенко, Меркель та Олланду, всадивши російського президента за стіл в Мінську. Далі. Санкції проти РФ жорстко прив’язані до виконання Мінських угод. А немає сторони - немає й санкцій.
І можна сто разів говорити-писати на бордах про Європу-НАТО. Але через такі рукостискання новий курс проявляється краще будь-яких слів. Небезпека більша, ніж вважається.

Від себе: В мене прихильне ставлення до прагнень каталонців до незалежності. Я доволі довго прожив  у Каталонії, люблю цей народ, розумію обгрунтованість їхніх вимог. Але очевидно, що в українцв по горло своїх проблем, й не на часі прейматися каталонськими проблемами. Публічних зустрічей  з лідером католонських борців за незалежність діючий український політик має уникати. Це, між іншим,  шлях псувати відносини з Іспанією та ЄС.  Не міг зрозміти, навіщо Тимошенко це потрібно? Пан Арьев, здається, дає правдоподібне пояснення.
Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments