emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У великій політиці таких випадковостей не буває

У великій політиці таких випадковостей не буває. Зустріч Тимошенко з іспанським сепаратистом - це сигнал сепарам в Україні: я готова говорити і з вами напряму. Значить, готова визнати їхню суб‘єктність. Це все є кроком до виводу Росії і Путіна з Мінських угод. Вони перестають бути стороною конфлікту. Саме зробити Путіна стороною, з великими складнощами у 2014-15 вдалося Порошенко, Меркель та Олланду, всадивши російського президента за стіл в Мінську. Далі. Санкції проти РФ жорстко прив’язані до виконання Мінських угод. А немає сторони - немає й санкцій.
І можна сто разів говорити-писати на бордах про Європу-НАТО. Але через такі рукостискання новий курс проявляється краще будь-яких слів. Небезпека більша, ніж вважається.

Від себе: В мене прихильне ставлення до прагнень каталонців до незалежності. Я доволі довго прожив  у Каталонії, люблю цей народ, розумію обгрунтованість їхніх вимог. Але очевидно, що в українцв по горло своїх проблем, й не на часі прейматися каталонськими проблемами. Публічних зустрічей  з лідером католонських борців за незалежність діючий український політик має уникати. Це, між іншим,  шлях псувати відносини з Іспанією та ЄС.  Не міг зрозміти, навіщо Тимошенко це потрібно? Пан Арьев, здається, дає правдоподібне пояснення.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments