emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мустафа Джемілєв вступився за Семочко. Це дуже міняє сприйняття

На "Прямому" Мустафа Джемілєв ще пару тижнів тому оцінив вилив щодо заступника голови Зовнішньої розвідки України: "...Так зване "викриття" зам.начальника Зовнішньої розвідки. ...Для чого це робиться? Це - Служба зовнішньої розвідки нашої країни. Все ж виходить як? Більше 90% оцих голосних справ - насправді вони виявляються пшиком. Але ж треба подумати, чим це обертається для нашої країни. Всі ці скандальні речі - вони активно, дуже інтенсивно перепубліковуються в російській пресі. Причому ці публікації використовуються проти нашої держави на всіляких міжнародних форумах: "Ось, українці самі кажуть, що в них, виявляються, отаке!". Більше 90% цих речей - вони потім в суді провалюються. Я чого сказав про Семочко - бо він з Криму, я його знаю як патріота своєї країни. Кожне слово, котре ви кажете, ви маєте оцінювати: приносить це користь своїй державі чи ні. Наскільки більше шкоди, ніж користі".

А тепер перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко дійсно подав до суду на авторів журналістського розслідування про майно і російські паспорти його родини. Ймовірно, що переконав позиватись його той же Джемілєв - після приватної розмови, щодо котрої М.Джемілєв заявив "Семочко розказав мені переконливі аргументи проти кожного звинувачення".

Загалом позов - не надто тривіальний крок як на наші політичні реалії, хоча до команди Бігуса позови все ж трапляються регулярно. Однак до суду справді йдуть, коли є реальні аргументи проти наклепу. Точніше, в контексті цієї ситуації - проти дезінформації в інтересах держави-агресора, бо скандал дійсно розкручували передусім руссоЗМІ і підконтрольні Кремлю ЗМІ в Україні.

А як ще можна назвати публічне обвинувачення розвідника (неправдиве - якщо Семочко ризикнув піти до суду) під час війни? При тому розвідника, напряму причетного до знешкодження спроб (ясно чиїх) створити "Одесько-Бесарабську республіку", до знешкодження фінансованої зовні (ясно ким) операції "Майдан Саакашвілі", до знешкодження Наді-терористки...

А коли мова зайшла про очолення СЗР - раптом виринають "викриття". Спроба була майже вдала, якби не суд - однак після відповідного рішення суду Україні доведеться забезпечити ще й інформаційну контркампанію. Бо скандал розійшовся широко й голосно, а про судове рішення, як воно буде на користь Семочка, всі учасники скандалу найпевніше активно мовчатимуть.

Коротше, недобре тхне від всієї цієї історії: елементарною експлуатацією настроїв "тотальної зради" в суспільстві (улюблений прийом тих же Савченко і Саакашвілі, до речі).

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Война ОП с Разумковым

  Юрій Бутусов 1 ч · Зеленский и Ермак объявили войну Разумкову: фракция Слуга народа рассмотрит замену…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments